Kategorie

Informace

Seznam zboží podle výrobce Everlast

Značka Everlast pochází z americké dílny. Název Everlast je přímo synonymem boxu. V roce 1910 vyrobil sedmnáctiletý Jacob Golomb - syn krejčího a vášnivý plavec plavky, které pojmenoval "Everlast" (z anglických výrazů "ever" - věčně, "last" - trvat). Byl nespokojen s tehdejší kvalitou plavek, které se častým používáním brzy opotřebovaly. Bohužel výrobou plavek neprorazil. Rozhodl se, že zkusí něco jiného, a tak vyrobil pro Jacka Dempseyho boxerské trenky, které měly elastický pas a nahradily tak kožený pás. Tyto trenky se okamžitě proslavily a tím začala skvělá kariéra značky Everlast.

Značka působí velmi drsně, je pro opravdové muže, kteří vědí, co si můžou dovolit a co ne. V současné době Everlast vyrábí kompletní sortiment pro box, kickbox, thajský box, MMA, řadu fitness pomůcek pro muže a ženy pro domácí i profesionální použití. Výroba také zahrnuje i jiné věci jako je např. taška, boty, oblečení pro sport a volný čas, kosmetiku, sluneční brýle a plavky. Everlast se s tímto zaměřením dostal do celého světa, kde si získává stále více a více zákazníků. Aktuálně působí asi ve 101 zemích a vlastní 88 celosvětových licencí. Nejvíc je ovšem rozšířený v USA a západní Evropě, kde oslovil nejvíc lidské populace.Součástí značky Everlast je také neodmyslitelně jeden z nejlepších boxerů historie Muhammad Ali, který se zapsal díky této značce do historie boxu.  Jeho jméno a známé slogany zdobí limitovanou edici výrobků věnovanou výročí značky Everlast.

Pokud Vás tedy zaujala tahle značka, věříte jí a máte k ní respekt, tak nad ničím nepřemýšlejte a kupte si např. tričko, tepláky či boxerský pytel a trénujte, jak nejvíc to půjde. S tímhle vybavením to půjde ale úplně samo. To všechno si navíc může dovolit skoro každý, značka není nijak cenově nedostupná.