Seznam zboží podle výrobce Campri

Možná si říkáte, co je to za značku? Tak teď se posaďte a pozorně poslouchejte. Značka Campri nabízí opravdovou kvalitu svých služeb. Objevte skvělou řadu oblečení a vybavení této značky. Campri vznikla v roce 1960 a své první sportovní nadšence si získala v řadě rekreačních i závodních lyžařů, proto se jí také říká „cool“ značka. V roce 1980 se stala Campri nejprodávanější značkou, která prodávala hlavně lyžařské vybavení. V té době patřila značka Campri snad na nejvyšší stupínek, co se týče kvality a pohodlnosti zboží.


 


V současné době se značka Campri soustřeďuje i na výrobu jiného sportovního vybavení a příslušenství, jako je např. oblečení, obuv a další nezbytně nutné věci pro outdoor a camping.

Chystáte se kempovat? Nemáte stan, spacák, pořádné boty do přírody, termoprádlo, lampu nebo třeba nafukovací matraci? Tak nezoufejte a obraťte se na značku Campri, která má pro Vás vše, co budete potřebovat při campingu nebo při výšlapu do hor apod. Určitě oceníte pohodlí a komfort v přírodě, jaké jste si dosud nemohli dopřát. Také oceníte hřející termoprádlo, které Vás zahřeje, když to budete nejvíc potřebovat nebo pevné boty, když polezete po horách po kamení. Postavili jste si svůj stan a říkáte si, co budete dělat v noci a po tmě? Žádný problém, Campri nabízí i řadu LED světel a lamp, které Vám poslouží třeba při čtení knížky. Dále značka nabízí např. skládací židli, kterou si můžete vzít třeba na ryby, nebo třeba k posezení s přáteli. Pokud dostanete chuť na teplý čaj, tak není problém si ho nalít do termosky, která Vám uchová teplotu i na několik hodin, podle teploty vzduchu.


Značku Campri volí ti, kteří si chtějí dopřát opravdové pohodlí, teplo a kvalitu výrobků, které Campri nabízí. 

  • Dámské lyžařské rukavice Campri Ski Gloves Ladies jsou stylové rukavice, které jsou navrženy s teplou a izolační flaušovou podšívkou spolu s protiskluzovou...

    109 Kč
  • Dámské termo kalhoty Campri Thermal jsou ideální pro širokou škálu zimních sportů. Termo kalhoty Campri jsou vyrobeny z lehkých materiálů a ploché švy...

    249 Kč 499 Kč
    Reduced price!