Kategorie

Informace

Seznam zboží podle výrobce Lonsdale

Lonsdale je britská značka, která se proslavila po celém světě. Lonsdale je známá díky své všestrannosti, vyrábí vše potřebné od bot až po tašky, potítka, přívěsky apod. Je to velice oblíbená značka mezi sportovci, kteří nemůžou utratit hromadu peněz za vybavení a oblečení, proto volí  Lonsdale. Značka je díky své cenové dostupnosti velmi přístupná pro kohokoliv, není jen pro sportovce, ale pro celou Vaši rodinu. Můžete díky ní obléct Vaše dítě, když jde poprvé do školy nebo třeba Vašeho syna, když jde na zápas ve fotbale, boxu apod.Značka Lonsdale se v největší míře soustředí na sortiment boxerského oblečení, tréninkového vybavení, boxerských rukavic a pytlů.


 


Značka Lonsdale získala svůj název po Hughovi Cecilu Lowtherovi, pátém hraběti z Lonsdale, který organizoval zápasy v boxu v roce 1909 a byl prezidentem Národního sportovního klubu Velké Británie. Každý boxer, který se stal šampiónem a třikrát úspěšně obhájil svůj titul, získal cenu "Lonsdaleův pás". Kolem roku 1960 navštívil hraběte Lonsdalea bývalý boxer Bernard Hart a požádal ho o povolení použít jeho jméno pro značku oblečení určeného pro boxery.

Lonsdale vznikla v roce 1960 a jejím zakladatelem se stal boxer Bernard Hart. Značku proslavili především boxeři, mezi něž patří  Muhammad Ali, Mike Tyson, Lennox Lewis, Carl Froch nebo David Price. Dále pak zpěváci Paul McCartney či Paul Weller nebo herci Gregory Pack či Tony Curtis. Lonsdale je též velkým dodavatelem fotbalového vybavení, v minulosti dodávali dresy a vybavení např. pro tým Blackburn Rovers FC.Dnes je značka Lonsdale vysoce oblíbená především pro své kvalitní zpracování, zajištění pohodlí při nošení i sportovních aktivitách. Výrobky Lonsdale, patří na trhu k tomu nejlepšímu, co můžete pro své sportovní aktivity zvolit. Tak neváhejte a pořiďte si něco ze skvělého sortimentu této značky, ať už je to třeba triko nebo boty.