DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 500 Kč. Akce platí do pátku 16.11. 2018 včetně

Kategorie

Informace

Seznam zboží podle výrobce Reebok

Reebok patří mezi největší výrobce sportovního oblečení a obuvi. Reebok se snaží svými výrobky uspokojit každého, kdo chce využít svůj potenciál na maximum a dosáhnout nejlepších výsledků. Ať už to znamená vypracovat si postavu, zaběhnout skvěle těžký závod, být hvězdou na ledě nebo si jen užít sportovní odpoledne se svými přáteli. Inovativní technologie, propracované střihy, zajímavé detaily a trendy barevné kombinace přenáší do kolekcí určených jak pro profesionální sportovce, tak pro ty, kteří sportují pro svůj dobrý pocit a zábavu. Reebok nabízí řadu technologií pro svou obuv. Pár si jich tady představíme.

DMX FOAM: Rychlé odpružení, které poskytuje technologie DMX FOAM je zapříčiněna vzduchovými kanálky v dutině podešvi, kam byla zavedena speciální odolná polyuretanová pěna. Systém odpružení DMX FOAM zajišťuje delší životnosti mezipodešvi a také mnohem efektivnější odpružení.
DMX SHEAR: Tlumící technologie DMX SHEAR zpomalí náraz paty při došlapu. Obuv s technologií DMX SHEAR umožní chodidlu, aby se nadále pohybovalo ve směru běhu. Běžná obuv s odpružením zpomaluje a přenáší námahu pouze vertikálně, tlumící systém DMX SHEAR však zajistí přenos námahy i horizontálně, chodidlo je tak méně namáháno.
DMPRtek: Složení technologie DMPRTEK je tvořeno z vysoce odolného materiálu, tato technologie je tedy používána v nejvíce namáhanějších částech podrážky. V kombinaci s technologií DMX MAX je špice běžecké obuvi ještě pružnější.

Kořeny této celosvětově známé značky Reebok sahají až do 19. století. A to díky nadšenému sportovci Josephu Williamu Fosterovi žijícímu v Boltonu v Anglii, jež se snažil zdokonalovat svou běžeckou obuv, tak aby maximálně využil výkon podaný na běžeckých tratích. A tak jednoho dne na svou běžeckou obuv připevnil hroty a vyrobil úplně první tretry. Ostatní běžci byly z jeho nápadu tak nadšeni, že si brzy zřídili rodinnou výrobnu na tuto obuv. Vyrobená obuv zprvu nesla název Foster's shoes.