Kopačky a turfy

Kopačky jsou základním vybavením každého fotbalisty, ať už je amatérem či profesionálním hráčem. Umožní dokonalý pohyb i zpracování míče, zvyšují sebedůvěru při kličkách. Vybrat si správné kopačky není nijak složité. Důležitý je povrch na kterém budete hrát, jakou zátěž mají kopačky vydržet a také záleží na tom, jak často budete hrát. Pak už jen zvolte správnou velikost. Kopačky se skládají ze svršku, mezipodešve a podešve, kdy každá tato část hraje v této sportovní obuvi důležitou roli.

-300 Kč
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf
Různé varianty
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladké EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
999 Kč
1 299 Kč
Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluor Turf
Různé varianty
Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluor Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladké EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
-500 Kč
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf
Různé varianty
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladkého EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
999 Kč
1 499 Kč
-550 Kč
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf
Různé varianty
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf jsou vyrobené z nejmodernějších materiálů. Tradiční turfy s moderní technologií. Špičkový svršek FIBERTEC. Vnitřní nylon, 800N / 50 mm pevnost v tahu a 600N / 50 mm osnovní útku. Hladká EVA stélka a PVC podrážka ke střední linii, aby podporovala zarážkovou strukturu. Vysoce kvalitní PU stélka, oděru DIN-40.
949 Kč
1 499 Kč
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 010
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 010 je určena pro děti, které chtějí získat radost a zábavu z hraní míče na krátkém hřišti nebo umělém trávníku. Minimalistický design představuje soudržný design s celou kolekcí Kinetic Black. Texturovaný povrch syntetického svršku. Dynamic Fit límec. Univerzální podrážka se špunty.
Kopačky Nike Phantom VSN 2 Elite DF FG / MG JUNIOR CD4062 106
Dočasně vyprodáno
Kopačky Nike Phantom VSN 2 Elite DF FG / MG JUNIOR CD4062 106 pomůže Vašemu dítěti získat bezkonkurenční kontrolu nad míčem. Profesionální kopačky Nike pro děti jsou určeny pro ligovou soutěž na přírodních hřištích. Model z kolekce Vision Player Inspired je novým vydáním Phantom VSN 2 a získal originální design v bílé a černé barvě doplněný červenými detaily.
Kopačky Nike Phantom VSN Academy DF FG / MG JR AO3287 100
Dočasně vyprodáno
Kopačky Nike Phantom VSN Academy DF FG / MG JR AO3287 100 z kolekce Nouvo White je určena k hraní na krátkém nebo umělém trávníku. Textura povrchu syntetického svršku spolu s vnitřním pouzdrem a límcem Dynamic Fit jsou odpovědné za správné uložení. Šněrovací systém je skryt pod tenkou vrstvou. Vnitřní podešev poskytuje lehké odpružení.
Kopačky Nike Phantom VSN 2 Academy DF FG / MG JUNIOR CD4059 010
Dočasně vyprodáno
Kopačky Nike Phantom VSN 2 Academy DF FG / MG JUNIOR CD4059 010 pomůže vašemu dítěti dosáhnout nové úrovně přesnosti na hřišti. Polo amatérské kopačky pro děti jsou univerzálním modelem pro trénink a společenské hry jak na přírodním, tak i na umělém trávníku. Model z kolekce Kinetic Black v černé barvě. Syntetický svršek s texturou NikeSkin.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Academy FG / MG JUNIOR AT8120 010
Dočasně vyprodáno
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Academy FG / MG JUNIOR AT8120 010 od společnosti Nike jsou určeny k hraní na přírodních a umělých hřištích. Výrobek je určen pro závodníky na polo amatérské úrovni. Nike korky z kolekce Kinetic Black. Měkký a velmi lehký svršek vyrobený z vysoce kvalitních syntetických materiálů. Strukturovaný povrch.
Kopačky Nike Mercurial Vapor 13 Club MDS FG / MG JUNIOR CJ1148 401
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Vapor 13 Club MDS FG / MG JUNIOR CJ1148 401 je univerzální model vytvořený pro mladé hráče, kteří hrají vzrušující zápasy na přírodním nebo umělém trávníku. Prezentovaný model pochází z omezené kolekce Mecurial Dream Speed, která byla navržena pro vedoucí, kteří rozhodují o výsledku zápasu.
Kopačky Nike Mercurial Vapor 13 Academy MDS FG / MG JUNIOR CJ0980 401
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Vapor 13 Academy MDS FG / MG JUNIOR CJ0980 401 jsou určeny pro děti, které dávají přednost hraní na přírodním nebo umělém trávníku. Prezentovaný model pochází ze sbírky Mercurial Dream Speed ​​a byl vytvořen pro vedoucí, kteří přesnými kopy dokončují akci a rozhodují o výsledku zápasu. Model námořnictva s reflexními detaily.
Kopačky Nike Phanton Venom Academy FG JR AO0362 104
Různé varianty
Kopačky Nike Phanton Venom Academy FG JR AO0362 104 z kolekce Euphoria Pack jsou navrženy pro hraní na přírodním trávníku nebo umělém povrchu. Svršek je vyroben z prodyšné síťoviny s překrytím Nike Skin. Vnitřní podešev poskytuje lehkost a odpružení na správné úrovni. Speciální tvar zátky udržuje správné uchopení. Úroveň: polo amatérský.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 606
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 606 je určena pro děti, které chtějí získat radost a zábavu z hraní míče na krátkém hřišti nebo umělém trávníku. Minimalistický design představuje soudržný design s celou kolekcí Future Lab. Texturovaný povrch syntetického svršku. Dynamic Fit límec. Univerzální podrážka se špunty.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Elite MDS FG JUNIOR BQ5420 703
Dočasně vyprodáno
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Elite MDS FG JUNIOR BQ5420 703 zvýší vaše šance na rychlé dokončení akce a vstřelení vítězné branky! Nike Mercurial Junior Corks z kolekce Mercurial Dream Speed ​​2 jsou přírodní hřiště. Textilní svršek. Osvědčený design Flyknit s vrstvou ACC je navíc zesílen vrstvou NikeSkin, která poskytuje spolehlivý pocit z míče.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 001
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 001 je určena pro děti, které chtějí získat radost a zábavu z hraní míče na hřišti nebo umělém trávníku. Minimalistický design v černé barvě představuje soudržný design s celou kolekcí Under the Radar. Texturovaný povrch syntetického svršku. Dynamic Fit límec. Univerzální podrážka se špunty.
Kopačky Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG JR AH7347 801
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Vapor 12 Academy MG JR AH7347 801 ze sbírky Euphoria Pack. Jsou určeny k hraní na přírodních a umělých venkovních hřištích. Svršek je vyroben z odolných syntetických materiálů. Správně vyrobená podrážka zajišťuje trakci. Nízký profil. Tvarovaná stélka. Úroveň: polo amatérský.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 414
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Club FG / MG JUNIOR AT8150 414 jsou určeny pro děti, které chtějí získat radost a zábavu z hraní míče na krátkém hřišti nebo umělém trávníku. Jemný design v modrých a bílých tónech. Nová kolekce světel. Texturovaný povrch syntetického svršku. Dynamic Fit límec. Univerzální podrážka se špunty.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Academy FG / MG JUNIOR AT8120 414
Dočasně vyprodáno
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Academy FG / MG JUNIOR AT8120 414 od společnosti Nike jsou navrženy pro hraní na přírodních a umělých povrchech. Produkt udržovaný v jemných modrých barvách je určen hráčům na polo amatérské úrovni. Kopačky Nike z kolekce New Lights. Měkký a velmi lehký svršek vyrobený z vysoce kvalitních syntetických materiálů.
Kopačky Nike Phantom Venom FG JUNIOR AO0396 007
Různé varianty
Kopačky Nike Phantom Venom FG JUNIOR AO0396 007 pocházejí ze sbírky Under the Radar. Jsou určeny pro chlapce k hraní na přírodních travnatých plochách. Syntetický, strukturovaný svršek usnadňuje kontakt s míčem. Asymetrický šněrovací systém. Vestavěný, flexibilní jazyk. Profilovaná stélka. Podrážka zaručuje trakci. Úroveň: amatér.
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Academy MDS FG / MG JUNIOR BQ5409 703
Různé varianty
Kopačky Nike Mercurial Superfly 7 Academy MDS FG / MG JUNIOR BQ5409 703 pro chlapce od Nike jsou navrženy pro hraní na přírodních a umělých povrchech. Kopačky Nike z kolekce Dream Speed ​​2. Měkký a velmi lehký svršek vyrobený z vysoce kvalitních syntetických materiálů. Strukturovaný povrch. Prodloužení v podobě nízkoprofilového límce Dynamic Fit. Univerzální podrážka.