Seznam zboží podle výrobce King camp

Společnost King Camp byla založena Shu Guokongem z Číny, který v roce 1993 putoval po Číně do Evropy a obdivoval přitom krásu okolní krajiny. Důsledkem toho bylo, že založí firmu King Camp, která vystihne krásu a svobodu okolní krajiny a nabídne lidem kvalitu a pohodlí vyráběného zboží. Shu vyvinul firemní motto, "naučit se milovat přírodu" v důsledku jeho zážitků. Společnost King Camp byla založena roku 2002 a značka se stala profesionálním výrobcem outdoorového vybavení, jako jsou stany, karimatky, batohy, pláštěnky apod.. Svým zákazníkům nabízí kvalitu poskytnutých služeb a taktéž cenovou dostupnost.

Distribuce zboží King Camp byla zaměřena ve více než 30 zemích po celém světě. King Camp není jen značka, ale také koncept, který se odráží v designu a produkty umožňují pohodlí, potřeby a bezpečnost zákazníků a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. King Camp se stále rozvíjí v širokou škálu produktů zahrnující venkovní aktivity, jako je camping, turistika, cestování, a volný čas. Každý výrobek je založen na specifických požadavcích našich klientů a na základě připomínek z našich testerů, kteří používají produkty v extrémních venkovních podmínkách.King Camp obsahuje nejmodernější technologie ve strojírenství, výrobě techniky a materiály pro výrobu položky, které jsou předmětem naší nejpřísnější kontroly kvality. King Camp spolupracuje se známými evropskými designéry a ručí za naše výrobky vždy v úrovni světové třídy. V roce 2004 King Camp prošel procesem globální registrace a začal vstupovat na světové trhy s inovačními produkty.

V roce 2008 má King Camp více dodávek a trhů v 38 zemích po celém světě. Také zavádí 500 prodejen v 80 městech v Číně. Své produkty vyváží např. do Spojených států, Francie, Ruska a dalších 38 zemích. Jejich vysoce kvalitní výrobky byly mezinárodně uznány za nejlepší a taktéž poměr ceny v "rodinném kempování".

produktů na stránce z celkových 32