Užívejte si nákupy bez dopravného - doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Seznam zboží podle výrobce LA Gear

La Gear je americký výrobce, konkrétně z Bostonu, který se zaměřuje na výrobu sportovního oblečení a obuvi. Nabízí sportovní obuv např. pro atlety. Firma LA Gear nabízí velice kvalitní zpracování materiálů a nevšední design oblečení. Díky těmto prvkům je tato značka velice živá a oblíbená. Pod značkou La Gear se podepsalo mnoho známých osobností z Hollywoodu a dodnes tuto značku prezentují na mimořádných akcích. Jedna z těchto známých osobností je např. nejznámější dvojice, která se zajímá o hudbu už 6 let a je jí dvojice LMFAO a spousta dalších známých tváří.

La Gear nabízí celou škálu obuvi nejen pro sportovce, ale i pro teenagery či lidi, kteří jdou jen tak na zábavu do klubu apod. Jejich obuv je originální, jak už bylo zmíněno, obsahuje živé barvy, které se na obuvi od konkurence jen tak neobjevují. A díky těmto nevšedním barvám není značka La Gear určena pro každého. Je určena pro toho, kdo chce být originální a mít něco, co ostatní nemají. Svůj sortiment má značka rozšířený po celém světě. Největší část je ale zastoupená v severní Americe.

  • Dámské tepláky LA Gear Inter jsou ideální volbou do tělocvičny. Nabízí klasický vzhled a žebrování kolem pasu pro pohodlné nošení. Mají logo LA Gear vyšité...

    159 Kč