Kategorie

Informace

Seznam zboží podle výrobce Yonex

Yonex je japonská společnost, která vznikla v roce 1969, kdy si řekla, že se stane velkým konkurentem pro další světové značky, které se zabývají stejně jako Yonex výrobou tenisových raket, badmintonových raket, golfových holí, či bagů apod. V sedmdesátých letech intenzivně pracuje na vývoji nových technologií a v roce 1980 je definitivně připravena na vstup do světa velkého tenisu.


 Začátek devadesátých let, éra Moniky Seleš. Zkraje roku podepisuje smlouvu se společností Yonex, v červnu vítězí na French Open a stává se vůbec nejmladší tenisovou jedničkou všech dob, je jí necelých 17 let! O 3 roky později skvělá kariéra Moniky Seleš pokračuje. Za tři roky vyhrává třikrát Australian Open, French Open, dvakrát US Open. Poslední dubnový den roku 1993 je ale v Hamburku napadena Günterem Parchem a přímo na kurtu během čtvrtfinálového utkání pobodána. V roce 1996 se ovšem vrátila a naposledy vyhrála grandslamový turnaj – Australian Open.

Pozice japonské společnosti Yonex na olympijských hrách je neotřesitelná. Celkem 38 zlatých kovů bylo zatím rozděleno mezi nejlepší badmintonisty světa – a všichni ke zlatému vrcholu došli jako smluvní hráči společnosti Yonex! Na první badmintonový olympijský rok připravila japonská společnost Yonex pro své hráče převratnou novinku – poprvé v dějinách badmintonu mají hráči možnost využít kvality rakety s isometrickou hlavou, označených jako Isometric 500.

V současné době je značka Yonex velmi známá, rozšířená po celém světě a dále sbírá své úspěchy. Stala se tak velkým konkurentem pro další značky, přesně tak, jak si Yonex přál, tak se stalo.Mimo jiné značka nabízí i příslušenství pro tenis, badminton a squash. Pokud si tedy chcete připadat jako opravdový hráč badmintonu, tak nezoufejte a pořiďte si něco od této skvělé značky. Značka Yonex je určená pro každého a je známá svou perfektní kvalitou a designem. Toužíte po úspěchů a nebo medailích? Pořiďte si vybavení Yonex, protože tahle značka Vám to zajisté umožní.


 


Technologie značky Yonex:


Yonex technologie TOUGHLEX


Yonex technologie New Aero Frame


Yonex Isometric head


Yonex technologie NEW Grommet Pattern


Yonex technologie NEW Built-in T-Joint


Yonex Solid Feel Core


Yonex technologie X-Fullerene


Yonex technologie Tri Voltage System


Yonex technologie Sound Filter


Yonex technologie Control Support Cap


Yonex technologie Nanoscale Fullerene


Yonex technologie AERO and BOX Frame

produktů na stránce z celkových 28