PROVOZ ESHOPU BEZ OMEZENÍ - expedice zásilek s běžnou dodací lhůtou.

Všechny produkty značky Spokey

Firma Spokey vznikla v roce 2004 a tato společnost se v soustředí na výrobu velice širokého sportovních vybavení. Všechny odvětví si představíme za chvíli. Spokey má každou svou kategorii sportu pojmenovanou. Spokey je aktuálně vyhledávaným výrobcem sportovních potřeb na trhu a jejím cílem je mít věrné a spokojené klienty i zaměstnance. Výrobky Spokey jsou opravdu legendární a světoznámé.Jako první název si představíme řadu Rapid Line, která se zaměřuje na stolní tenis, badminton a tenis. Dále řada Aqua Line, z které můžeme vyčíst, že se bude zabývat vybavením do vody, jako jsou např. čepice, brýle, masky, ploutve apod. Další je řada Team line: Míče a vybavení pro týmové sporty, jako např. volejbal, fotbal, házená, basketbal a futsal. Adventure Line - Turistické vybavení: hůlky na trekking i nordic walking doporučené Akademií tělesné výchovy v Katovicích, batohy, matrace, spací pytle a mnoho dalších výrobků.
Fight Line - Obleky, zařízení a vybavení pro bojová umění: karate, judo, box a další.
Fit Line - Vybavení pro bodybuilding, domácí posilovny, veslovací trenažéry, rotopedy, steppery, běžící pásy, kola, eliptické trenažéry, činky a jiné vybavení pro fitness.
A v neposlední řadě je tady řada Free Line - Skateboardy, koloběžky, kolečkové brusle, helmy, chrániče, brusle, sáně a lyžařské helmy.

Všechny tyto uvedené výrobky jsou testovány a certifikovány. Spokey si je jista, že jejich výrobky jsou bezpečné a splňují potřeby zákazníků.Pohled do budoucnosti: společnost Spokey věří, že díky vysoké kvalifikaci jejich pracovníků a jejich dlouholetým zkušenostem v oboru, můžou pohlížet do budoucnosti bez obav a přijímat nové výzvy. Věří, že se jejich tým bude postupně dále rozšiřovat, přijímat nové výzvy a úspěšně růst.

produktů na stránce z celkových 436