PROVOZ ESHOPU BEZ OMEZENÍ - expedice zásilek s běžnou dodací lhůtou. DOBÍRKY - nelze platit aktuálně u kurýra hotově / pouze kartou

Jaké výhody poskytuje infrasauna Marimex

Pokud neradi chodíte do společné sauny, nebo máte klasickou saunu z jakýchkoli zdravotních důvodů zakázanou, máte možnost pořídit si vlastní saunu a to v podobě infrasauny Marimex. Infračervené světlo poskytuje vašemu tělu dokonalé uvolnění i rehabilitaci. Infrasauna nemá žádné příliš velké nároky na instalaci ani prostor. Velice atraktivní jsou i provozní náklady. Také přípravná doba pro saunování je velice krátká.

Podpořte svou imunitu s infrasaunou Marimex

Saunování je nejen příjemný relax, ale také ideální způsob, jak podpořit imunitu. Pravidelná návštěva sauny podpoří tvorbu bílých krvinek a snižuje hladinu stresového hormonu. Kromě toho pomůže proti depresím a to díky stoupající teplotě, která má za následek zvýšení hladiny hormonu serotoninu, který právě naši náladu ovlivňuje.

Pravidelným saunováním také zlepšíte kvalitu vaší pleti. Díky pocení, ke kterému v sauně dochází, se z pleti vyplaví drobné nečistoty a pleť se krásně vyčistí. Čisté póry a kvalitní cévní zásobení dodá vaší pleti mladistvý vzhled. Další výhodou, kterou sauna poskytuje, je snižování hmotnosti. V sauně totiž dochází k odvodňování organismu.