Vodácké batohy a vodácké pytle na paddleboard

Divoké peřeje, neustálá vlhkost a divoká jízda na paddleboardu vyžadují mít své věci zabalené v kvalitním vodáckém batohu či pytli, který nepropustí vodu. Moderní vodácké batohy na paddleboard ochrání věci  nejen při jízdě na paddleboardu, ale i při jakékoliv jiné vodní aktivitě. Je jedno, zda jdete sjíždět Vltavu nebo vyrážíte s kamarády zařádit si na paddleboardech k moři. Díky velkému objemu si sbalíte vše potřebné na svá dobrodružství.


Nejprodávanější produkty

  • Vodácký batoh Super Dry Aqua Marina 25 l je velice praktickým doplňkem na veškeré vodní aktivity. Batoh je vyroben z EXTRA lehkého materiálu. Výhodou těchto batohů je také jejich vysoká odolnost a pevnost. Vyznačují se zejména originálním a především jednoduchým designem. Díky jejich zbarvení jsou viditelné jak ve tmě, tak z na větší vzdálenost nebo v mlze.
    Vodácký batoh Super Dry Aqua Marina 25 l
    Vodácký batoh Super Dry Aqua Marina 25 l je velice praktickým doplňkem na veškeré vodní aktivity. Batoh je vyroben z EXTRA lehkého materiálu. Výhodou těchto batohů je také jejich vysoká odolnost a pevnost. Vyznačují se zejména originálním a...
    485 Kč
    Skladem