Sady dresů na basketbal

Basketbalový komplet Joma Space II 801 oranžový bez rukávů
Dočasně vyprodáno
Basketbalový komplet Joma Space II 801 oranžový bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
Basketbalový komplet Joma Space II 702 royal modrý bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalový komplet Joma Space II 702 royal modrý bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
754 Kč
Basketbalový komplet Joma Space II 601 červený bez rukávů
Různé varianty
Basketbalový komplet Joma Space II 601 červený bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
Basketbalový komplet Joma Space II 552 fialový bez rukávů
Různé varianty
Basketbalový komplet Joma Space II 552 fialový bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
Basketbalový komplet Joma Space II 102 černo-bílý bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalový komplet Joma Space II 102 černo-bílý bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
754 Kč
Basketbalová sada Joma Space II 451 zeleno-černá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space II 451 zeleno-černá bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrován.
754 Kč
Basketbalová sada Joma Space II 200 bílá bez rukávů
Různé varianty
Basketbalová sada Joma Space II 200 bílá bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrován.
Basketbalová sada Joma Space II 901 žluto-černá bez rukávů
Různé varianty
Basketbalová sada Joma Space II 901 žluto-černá bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrován.
Basketbalová sada Joma Space II 353 sky modrá-navy modrá bez rukávů
Dočasně vyprodáno
Basketbalová sada Joma Space II 353 sky modrá-navy modrá bez rukávů zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrován.
Basketbalová sada Joma Space 601 červeno-černá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 601 červeno-černá bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč
Basketbalová sada Joma Space 602 červeno-bílá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 602 červeno-bílá bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč
Basketbalová sada Joma Space 700 royal-zlatá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 700 royal-zlatá bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč
Basketbalová sada Joma Space 901 žluto-černá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 901 žluto-černá bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč
Basketbalová sada Joma Space 316 navy-modrá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 316 navy-modrá bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč
Basketbalová sada Joma Space 400 zeleno-žlutá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 400 zeleno-žlutá bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč
Basketbalová sada Joma Space 203 bílo-navy bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space 203 bílo-navy bez rukávů obsahuje kraťasy a dres bez rukávů. Určeno pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Oba oděvy, kraťasy i tričko, jsou vyrobeny z polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností a pružností. 
985 Kč