Trička a dresy na tenis

Tričko Joma Campus II 671 rubínové
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 671 rubínové s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 600 červené
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 600 červené s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 550 fialové
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 550 fialové s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 450 zelené
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 450 zelené s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 672 ruby-sky modré
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 672 ruby-sky modré s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 350 sky modré
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 350 sky modré s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 250 šedé
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 250 šedé s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 159 antracit
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 159 antracit s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 100 černé
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 100 černé s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 109 černo-žluté
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 109 černo-žluté s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 915 žluto-zelené
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 915 žluto-zelené s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 900 žluté
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 900 žluté s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 720 royal modré-zelené
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 720 royal modré-zelené s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 331 tmavá navy
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 331 tmavá navy s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 700 modré
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Campus II 700 modré s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.
Tričko Joma Campus II 200 bílé
Různé varianty
Tričko Joma Campus II 200 bílé s kulatým límcem je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Na přední i zadní straně vynikají jemné vodorovné pruhy. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. S DRY MX technologií schopnou efektivně odvádět pot od sportovce a pomáhá ho udržovat v suchu.