Trička na fitness

Dres Joma Toletum 100778.900 žluto-bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.900 žluto-bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100778.700 royal-bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.700 royal-bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100778.600 červeno-bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.600 červeno-bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100778.331 navy-bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.331 navy-bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100778.200 bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.200 bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100778.100 černo-bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.100 černo-bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100778.450 zeleno-bílý s dlouhým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100778.450 zeleno-bílý s dlouhým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100653.900 žluto-bílý s krátkým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100653.900 žluto-bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100653.700 royal-bílý s krátkým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100653.700 royal-bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100653.600 červeno-bílý s krátkým rukávem
Dočasně vyprodáno
Dres Joma Toletum 100653.600 červeno-bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100653.450 zeleno-bílý s krátkým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100653.450 zeleno-bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100653.331 navy-bílý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Dres Joma Toletum 100653.331 navy-bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
517 Kč
Dres Joma Toletum 100653.200 bílý s krátkým rukávem
Dočasně vyprodáno
Dres Joma Toletum 100653.200 bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Dres Joma Toletum 100653.100 černo-bílý s krátkým rukávem
Různé varianty
Dres Joma Toletum 100653.100 černo-bílý s krátkým rukávem navržený s límečkem typu Mao s elastickým žebrováním v horní části, které zvyšuje jeho elasticitu a fit. Zahrnuje připevnění upínání na knoflíky. Technologie Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
Oboustranný dres Joma Combi 170 antracit-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 170 antracit-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 719 royal modro-oranžový s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 719 royal modro-oranžový s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 621 červeno-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 621 červeno-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 468 zeleno-oranžový s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 468 zeleno-oranžový s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 121 černo-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 121 černo-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 321 navy-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 321 navy-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Tílko Joma Combi 700 royal na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 700 royal na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
203 Kč
Dres Joma Combi 900 žlutý s dlouhým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Dres Joma Combi 900 žlutý s dlouhým rukávem se zaobleným límcem. Tričko má výraznou barvu a logo Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět.
263 Kč