Tílka a dresy na basketbal

Tílko Joma Combi 300 navy na basketbal a fitness
Různé varianty
Tílko Joma Combi 300 navy na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
Tílko Joma Combi 100 černé na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 100 černé na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
201 Kč
Tílko Joma Combi 900 žluté na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 900 žluté na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
201 Kč
Tílko Joma Combi 600 červené na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 600 červené na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
201 Kč
Tílko Joma Combi 450 zelené na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 450 zelené na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
201 Kč
Tílko Joma Combi 331 modré navy na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 331 modré navy na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
201 Kč
Tílko Joma Combi 200 bílé na basketbal a fitness
do 4 - 7 pracovních dní
Tílko Joma Combi 200 bílé na basketbal a fitness bez rukávů s výstřihem do V. Tílko z příjemného materiálu a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Díky své vzdušnosti a volnosti pro pohyb je tílko skvělé pro hráče basketbalu nebo do fitness.
201 Kč