Oboustranné trička a dresy

Oboustranný dres Joma Combi 170 antracit-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 170 antracit-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 719 royal modro-oranžový s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 719 royal modro-oranžový s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 621 červeno-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 621 červeno-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 468 zeleno-oranžový s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 468 zeleno-oranžový s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 121 černo-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 121 černo-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč
Oboustranný dres Joma Combi 321 navy-žlutý s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Oboustranný dres Joma Combi 321 navy-žlutý s krátkým rukávem se zaobleným límcem. Dres je vyroben z příjemného materiálu (polyester) a logem Joma na pravé straně hrudníku. Technologie trička DRY MX je schopna kontrolovat pocení sportovců a efektivně pot odvádět. Oboustranné provedení se hodí při týmových sportech a může nahradit rozlišovací dresy.
407 Kč