Léto 2020 na maximum - rychlá expedice objednávek

Všechny produkty značky Joma

Kompletní nabídka vybavení Joma

Joma je španělský výrobce sportovních oděvů, který v současnosti vyrábí obuv a oblečení pro fotbal, futsal, basketbal, volejbal, běh, tenis, pádlo, fitness. Jeho hlavní sídlo se nachází ve Španělsku. Joma byla založena v roce 1965 k výrobě obuvi pro běžné použití. V roce 1968 se společnost začala specializovat na výrobu a distribuci sportovní obuvi a to zejména sálové obuvi. Po relativním úspěchu se firma rozhodla vstoupit na fotbalový trh, získala velký úspěch a stala se jedničkou ve své zemi a následoval mezinárodní úspěch. Postupně společnost Joma Sports otevřela pobočky ve Spojených státech, Evropě a Asii a je v současné době přítomna ve více než 70 zemích po celém světě. Značka Joma Sport je na první pozici ve světovém žebříčku.

Značka Joma - to nejlepší pro futsal

Značka Joma založená a vytvořená v Toledu je nepochybně jednou z nejlepších a nejspolehlivějších značek sálových kopaček. Jsme velmi hrdí, že španělská značka, jak je Joma, je vždy na stupních vítězů na tomto trhu. To vše není jen o ceně, samozřejmě navíc o jeho vysoké kvalitě, což z něj dělá jednu z nejlepších možností pro fotbalisty. Nemůžeme zapomenout, že byly zcela zmodernizovány všechny důsledky současného fotbalu i futsalu. Jsme zavedeni v éře, kdy technologie vtrhnou do našich kopaček a futsal; Naštěstí pro nejvíce konzervativní, nejvíce avantgardní, a dokonce i ty, kteří dávají přednost kombinaci obou konceptů, má své místo ve španělské značce. Nejlepší příklad této nové halové fotbalové boty Joma Cancha .

Joma Sport sponzoruje například španělský Villarreal CF

Joma Sport sponzoruje také třeba španělské fotbalové kluby Real Espaňol, GETAFE C.F. nebo anglický fotbalový klub Swansea City AFC z Premier league a mnoho dalších na ať už na nejvyšší úrovní, tak i z nižších soutěží.

produktů na stránce z celkových 537