Léto 2020 na maximum - rychlá expedice objednávek

Všechny produkty značky Nike

Nike je americká značka a patří mezi nejznámější značky na celém světě. Firma Nike je největším světovým návrhářem, prodejcem a distributorem originální sportovní obuvi, oděvů, vybavení a doplňků pro velkou řadu sportů a fitness aktivit. Ať už hrajete fotbal či běháte, značka Nike Vás obleče od hlavy až k patě a ještě k tomu budete vypadat opravdu skvěle.


 


Se značkou Nike dáváte najevo, že jdete s dobou, Nike se každým rokem pokouší zlepšovat svůj sortiment a obohacuje ho novými technologiemi, jako je např. Nike+. Nikeplus Vám na svých webových stránkách nabízí několik nástrojů, kterými si můžete sami sobě sestavit plán, určit cíle, najít trasy nebo dokonce sestavit své vlastní běžecké týmy a nahrávat Vaše vlastní fotografie. Zkuste si i Vy tak sestavit Vaše trasy a srovnávat Vaše výsledky posledních běhů a sledovat tak, jak se postupně zlepšujete.
Společnost má ve znaku „fajfku“, která se díky své oblibě řadí mezi nejznámější a největší značky světa.  Logo Nike vyjadřuje hlavně pohyb, rychlost a dynamiku.

Mezi sportovce, kteří proslavili Nike patří například: Lance Armstrong, Michael Johnson, Tiger Woods, Cristiano Ronaldo a mnoho dalších. Nike ČR spolupracuje se sportovci, jako jsou Tomáš Kraus, Bára Špotáková, Tomáš Rosický, Milan Baroš a mnoha dalšími.

V historii si Nike kladla hlavní myšlenku, a to, že chce vyrábět boty, které by sportovcům pomáhaly dosahovat lepších výkonů. V roce 1962 začali se svoji neznámou firmou Blue Ribbon Sport dovážet boty z Japonska. Ty však nebyly pro sportovce zcela vyhovující, a tak se rozhodli zahájit výrobu vlastních bot. Nike se na trhu poprvé objevila v roce 1972. Zanedlouho se však ve výrobě sportovní obuvi a oděvů stala světovou jedničkou. A je jí dodnes.


Logo firmy Nike pro Phila Knighta navrhla studentka grafického designu Carolin Davidson v roce 1971. Studentka byla placena částkou 2 dolary za hodinu práce. Cena loga a výplata pro Carolin byla 35 amerických dolarů. Logo je dnes celosvětově známé a stalo se symbolem firmy. Dnes již logo Nike vyjadřuje hlavně pohyb, rychlost a dynamiku.

produktů na stránce z celkových 224