Užívejte si nákupy bez dopravného - doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Seznam zboží podle výrobce Sponeta

Sponeta je německá firma, která byla založena roku 1953 v Schlotheimu v Německu. Sponeta se zabývá výrobou sportovního nářadí a vybavení pro stolní tenis a také dodává vybavení do škol. Snaží se, aby její vybavení bylo co nejkvalitnější a také oblíbené ve světě.


Sponeta se v největší míře soustředí na produkci stolů na stolní tenis, které mají velký úspěch v ČR a SR. Vysoce kvalitní stoly jsou určeny jak pro volný čas a zábavu, tak k vrcholovým soutěžím na mezinárodní úrovni. Stoly na stolní tenis Sponeta jsou prodávány ve více než 80 zemích světa s více než 50ti letou historií výroby. Většinu stolů lze sklopit tak, aby druhá polovina stolu vytvořila spoluhráče při individuálním tréninku. Síťka je vždy osazena nezávisle na hrací desce, a je připevněna přímo na konstrukci rámu stolu. Jednotlivé typy stolů Sponeta se liší kvalitou sklápěcích mechanismů, jejich zabezpečením proti zpětnému sklopení, zajištěním koleček podvozku, tloušťkou hrací desky a rámovacích profilů hracích desek. Bezpečnostní systém eliminující možnost zranění osob pohybujících se v blízkosti stolu- "SAFE SYSTEM" - ochrana vstupu mezi desky stolu. Jedinečný patent skládání stolu umožňuje jeho rychlou přípravu ke hře.


Dále se Sponeta soustředí na pingpongové pálky. Jejich pálky jsou známé po celém světě a zaručují kvalitu a výkon. Pálky mají anatomickou rukojeť a povrch certifikovaný ITTF.