Všechny produkty značky SEDCO

Firma SEDCO byla založena v roce 1991. Od svého založení poskytuje služby v oblasti sportovních potřeb a sportovního vybavení. Firma SEDCO zastupuje celou řadu známých tuzemských výrobců sportovního zboží - GALA, BOTAS, BOHEMIA, SPORTEN apod. a zajišťují také přímé dovozy od mnohých zahraničních výrobců známých značek - DHS, MONDO, EFFEA, WISH a další.


Firma SEDCO má sídlo ve vlastním skladovacím areálu a skladové plochy o rozloze téměř 6000m2 umožňují držet široký sortiment zboží a téměř 4000 položek v dostatečném množství pro plynulé zásobování prodejen se sportovním vybavením.


Firma SEDCO se specializuje na více druhů sportů. Mezi ně patří třeba florbal, aerobik, badminton, pétanque, box, fitness a spoustu dalších. Vybavení je určeno pro rekreační i profesionální sportovce. Nemusíte být vrcholový sportovec, ani mít nabitou peněženku, ale jenom chuť do sportu. SEDCO má opravdu velkou nabídku a výrobky jsou kvalitně zpracované, podložené zárukou a oblíbeností zákazníků.


Pokud si chcete jít zaběhat, ale ven se Vám nechce, protože tam je zima, tak není problém. SEDCO nabízí různé trenažéry, rotopedy apod. Pro náročnější třeba běžecký pás, který nabízí rychlost až 16km/hod, 3 stupně nastavení sklonu a několik stupňů obtížnosti. Dále SEDCO nabízí také pingpongové stoly, které jsou určeny pro vnitřní nebo venkovní použití.


Buďte ve formě a pořiďte si něco z tohoto skvělého vybavení. Nejen, že ušetříte, ale také se zabavíte, shodíte pár kil a posílíte své svaly.

produktů na stránce z celkových 354