Termo trika

Hledáte nejvyšší kvalitu funkčního prádla pro Vaše sportovní aktivity? Na ŽijemeSportem.cz nabízíme to nejlepší od světových značek. Jsme si vědomi, jak důležité je regulovat tělesnou teplotu a zvýšení výkonu, takže Vám přinášíme nejnovější základní vrstvy funkčního oblečení od Nike, Adidas a další.

Termo triko Joma Campus II Dark Navy
Různé varianty
Termo triko Joma Campus II Dark Navy s kulatým límcem se dvěma různými látkami. Na předních, zadních rukávech a třmenu vynikají vodorovně potištěné žakárové látky. Po stranách je technologie Micro-Mesh pro zlepšení prodyšnosti. S technologií DRY MX, technologií schopnou kontrolovat pot sportovce.
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Royal S/S
do 4 - 7 pracovních dní
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Royal S/S s krátkým rukávem se zaobleným límcem, vynikající pro jeho jemnost. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.
711 Kč
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Black S/S
do 4 - 7 pracovních dní
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Black S/S s krátkým rukávem se zaobleným límcem, vynikající pro jeho jemnost. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.
711 Kč
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt White S/S
do 4 - 7 pracovních dní
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt White S/S s krátkým rukávem se zaobleným límcem, vynikající pro jeho jemnost. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.
711 Kč
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Royal L/S
do 4 - 7 pracovních dní
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Royal L/S s dlouhým rukávem se zaobleným límcem, vynikající pro jeho jemnost. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.
898 Kč
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt White L/S
do 4 - 7 pracovních dní
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt White L/S s dlouhým rukávem se zaobleným límcem, vynikající pro jeho jemnost. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.
898 Kč
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Anthracite L/S
Dočasně vyprodáno
Termo triko Joma Brama Emotion II Shirt Anthracite L/S s dlouhým rukávem se zaobleným límcem, vynikající pro jeho jemnost. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.
Termo triko Joma Academy Shirt Brama Purple L/S
do 4 - 7 pracovních dní
Termo triko Joma Academy Shirt Brama Purple L/S s dlouhým rukávem z pružné tkaniny pro zajištění volnosti pohybu. S potištěným logem Joma na pravé straně.
424 Kč
Termo triko Joma Purple Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Různé varianty
Termo triko Joma Purple Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Gren Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Dočasně vyprodáno
Termo triko Joma Gren Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Sky Blue Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Různé varianty
Termo triko Joma Sky Blue Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Fluor Green Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Různé varianty
Termo triko Joma Fluor Green Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Navy Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Dočasně vyprodáno
Termo triko Joma Navy Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Pink Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Různé varianty
Termo triko Joma Pink Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Grey Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Různé varianty
Termo triko Joma Grey Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti. 
Termo triko Joma Royal Shirt Turtle Neck L/S bezešvé
Různé varianty
Termo triko Joma Royal Shirt Turtle Neck L/S bezešvé s uzavřeným límcem a dlouhými rukávy. Je bezproblémové zabránit tření. Žakárový design pro zvýšení prodyšnosti. Poskytuje dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám a pohodlí díky své voděodolnosti a prodyšnosti.