AirTrack Air Poland nafukovací žíněnka 300 x 100 x 10 cm - růžový
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-3 000 KčNové

AirTrack Air Poland nafukovací žíněnka 300 x 100 x 10 cm - růžový

AirTrack je profesionální gymnastické zařízení, které lze použít ve všech oblastech sportu! Díky tomu můžeme diverzifikovat naše tréninky a zkoušet nové věci bez obav o naši bezpečnost. Zaměřujeme se především na kvalitu - nabízené gymnastické žíněnky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Jsou odolné a mohou sloužit opravdu roky. Vhodný design a měkkost zabraňují jakýmkoli zraněním a snižují bolest způsobenou silným pádem. Další velkou výhodou je skutečnost, že naše klouby nejsou zatěžovány. Pro lidi se zraněním to může mít opravdu velký rozdíl.

6 390 Kč (s DPH) 9 390 Kč - 3 000 Kč 5 281 Kč (bez DPH)
S DPH
check Skladem
Snadné platby kartou nebo dobírkou, pro rychlé odeslání objednávky
Rychlé doručení zásilek na adresu nebo výdejní místo
14 dní na vrácení nebo výměnu zboží

Tlak vzduchu v cestách lze přizpůsobit pokroku cvičících lidí, jejich věku a kondici. V závislosti na sportu by měl být tlak nižší nebo vyšší.

Recenze používání našich skladeb najdete na YouTube: https://youtu.be/CEzPOqoCOgo

VYSOKÁ KVALITA

Gymnastická žíněnka AirTrack je žíněnka střední tloušťky. Umožňuje extrémně snadný odskok, aniž by bylo nutné ho více pumpovat. Když to však uděláme, dostaneme rohož s vlastnostmi podobnými akrobatické žíněnce. Vyznačuje se především přiměřenou tvrdostí a pružností.

AirTrack je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, ručně i mechanicky. Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše výrobky budou mít nejvyšší kvalitu a že každý zákazník bude s nákupem spokojen. Kontrolujeme každou cestu, kterou vyrábíme, abychom se ujistili, že splňuje požadavky a očekávání zákazníka. Náš tým zahrnuje zkušené profesionály, díky nimž jsme schopni vytvářet produkty na takové vysoké úrovni.

Speciální Design

Naše nafukovací žíněnky jsou vyrobeny z PVC, což je činí tak odolnými. Vnitřek podložky je vyplněn tenkými vlákny, která spojují horní a dolní část cesty. Vhodná konstrukce brání poškození nebo rozšíření rohože.

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili nejvyšší kvalitu našich produktů. Díky tomu jsou perfektní i v těch nejnáročnějších podmínkách. Výběrem našich produktů si můžete být jisti jejich kvalitou.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s nákupem.

Výhody AirTrack Air Poland žíněnky

 • Praktické k přepravě a snadné rozložení
 • Produkt polské značky Air Poland
 • Vysoce kvalitní materiály
 • Doba nafukování: 4 až 6 minut v závislosti na požadovaném tlaku
 • Rychle pumpuje a odvádí vzduch
 • Nafouknutí AirTracku jednou udrží vzduch v ní po dlouhou dobu
 • Airtrack lze rozšířit o další prvky
 • Tlak v AirTracku lze přizpůsobit věku a dovednostem cvičenců a jejich vlastním preferencím (tvrdý / měkký - různé vylamovací síly a pracovní dynamika)
 • Bezpečné při skákání a přistání
 • Nezatěžuje klouby
 • Měkkost stezky předchází zranění a nezatěžuje klouby
 • Tichý provoz trati během tréninku
 • Nejlepší kvalita a cena na trhu
AIR3101pink
2 ks

Zatím nebyla položena žádná otázka


Váš dotaz byl úspěšně odeslán a budeme se mu věnovat co nejdříve. Odpověď očekávejte ve Vašem e-mailu. Děkujeme za otázku
Položit otázku
Skrýt formulář
Captcha
chat Recenze (0)