Seznam produktů značky Tempish

Firma TEMPISH sport sdružení byla založena v roce 1994 a již od jejího vzniku je hlavní činností firmy výroba sportovního zboží a velkoobchod s ním. V průběhu existence firmy se sortiment obchodního zboží rozšiřoval. Současně se založením firmy vznikla také registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod kterou jsou na český, slovenský, polský, maďarský, ukrajinský, ruský atd. trh dodávány sportovní výrobky.

Přes velmi široký sortiment sportovního zboží v současné nabídce zůstaly hlavní doménou kolečkové "IN LINE" brusle, které se v polovině 90-tých let minulého století staly odrazovým můstkem pro další expanzi firmy.

Při dalším obchodním vývoji firmy byly ke kolečkovým bruslím přidány chrániče, přilby, náhradní díly, servis atd. K basketbalovým deskám basketbalové míče, k těm později míče na volejbal, házenou, fotbal atd. V roce 1999 došlo k zásadnímu rozšíření sortimentu o klasické šité zimní kraso a hokejové brusle, k nim opět hokejové hole, chrániče, hokejky, puky a další doplňky. Roku 2002 byla nabídka opět zásadně rozšířena o kolekci kopaček a fotbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atd.


Celý sortiment se nadále rozšiřoval o florbalové hole, badmintonové rakety, squashové rakety, gumotextiní a samonafukovací matrace, plovací desky, minikoloběžky, skateboardy, koule na petanque, kolekci termoprádla "best for me" a  snowboardy zn. SHAPE od roku 2006.

 

Hlavním cílem firmy je dodávat na trh sportovní potřeby pro masové využití. Výrobky pod značkou TEMPISH a SHAPE jsou určeny pro rekreační, amatérský a výkonnostní, v některých případech i vrcholový sport. V posledních létech se však naše pozornost stále více zaměřuje na vyšší kvalitu a komfortnější využití výrobků při sportovní zátěži. Všem uživatelům našich produktů přejeme příjemné zážitky při sportovním vyžití a mnoho sil a štěstí do budoucnosti.