Seznam produktů značky Spokey

Firma Spokey vznikla v roce 2004 a tato společnost se v soustředí na výrobu velice širokého sportovních vybavení. Všechny odvětví si představíme za chvíli. Spokey má každou svou kategorii sportu pojmenovanou. Spokey je aktuálně vyhledávaným výrobcem sportovních potřeb na trhu a jejím cílem je mít věrné a spokojené klienty i zaměstnance. Výrobky Spokey jsou opravdu legendární a světoznámé.


Jako první název si představíme řadu Rapid Line, která se zaměřuje na stolní tenis, badminton a tenis. Dále řada Aqua Line, z které můžeme vyčíst, že se bude zabývat vybavením do vody, jako jsou např. čepice, brýle, masky, ploutve apod. Další je řada Team line: Míče a vybavení pro týmové sporty, jako např. volejbal, fotbal, házená, basketbal a futsal. Adventure Line - Turistické vybavení: hůlky na trekking i nordic walking doporučené Akademií tělesné výchovy v Katovicích, batohy, matrace, spací pytle a mnoho dalších výrobků.
Fight Line - Obleky, zařízení a vybavení pro bojová umění: karate, judo, box a další.
Fit Line - Vybavení pro bodybuilding, domácí posilovny, veslovací trenažéry, rotopedy, steppery, běžící pásy, kola, eliptické trenažéry, činky a jiné vybavení pro fitness.
A v neposlední řadě je tady řada Free Line - Skateboardy, koloběžky, kolečkové brusle, helmy, chrániče, brusle, sáně a lyžařské helmy.

Všechny tyto uvedené výrobky jsou testovány a certifikovány. Spokey si je jista, že jejich výrobky jsou bezpečné a splňují potřeby zákazníků.


Pohled do budoucnosti: společnost Spokey věří, že díky vysoké kvalifikaci jejich pracovníků a jejich dlouholetým zkušenostem v oboru, můžou pohlížet do budoucnosti bez obav a přijímat nové výzvy. Věří, že se jejich tým bude postupně dále rozšiřovat, přijímat nové výzvy a úspěšně růst.

Závěsný gumový expander Spokey Stretch
Dočasně vyprodáno
Závěsný gumový expander Spokey Stretch je víceúčelový posilovač, který funguje na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z silné a elastické gumy, který lze snadno uchytit do dveří. Konce expanderu jsou opatřeny kvalitními úchopy.
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 2 kg
Dočasně vyprodáno
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 2 kg jsou vhodné pro zvýšení zátěže při chůzi či běhu a napomáhá se tak k efektivnějšímu posilování a výraznějšímu spalování kalorií při pohybových aktivitách. Výhodou závaží Spokey Form na kotník a zápěstí je jeho univerzálnost, praktičnost a jednoduché použití.
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 1,5 kg
Dočasně vyprodáno
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 1,5 kg jsou vhodné pro zvýšení zátěže při chůzi či běhu a napomáhá se tak k efektivnějšímu posilování a výraznějšímu spalování kalorií při pohybových aktivitách. Výhodou závaží Spokey Form na kotník a zápěstí je jeho univerzálnost, praktičnost a jednoduché použití.
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 1 kg
Dočasně vyprodáno
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 1 kg jsou vhodné pro zvýšení zátěže při chůzi či běhu a napomáhá se tak k efektivnějšímu posilování a výraznějšímu spalování kalorií při pohybových aktivitách. Výhodou závaží Spokey Form na kotník a zápěstí je jeho univerzálnost, praktičnost a jednoduché použití.
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 0,75 kg
Dočasně vyprodáno
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 0,75 kg jsou vhodné pro zvýšení zátěže při chůzi či běhu a napomáhá se tak k efektivnějšímu posilování a výraznějšímu spalování kalorií při pohybových aktivitách. Výhodou závaží Spokey Form na kotník a zápěstí je jeho univerzálnost, praktičnost a jednoduché použití.
1 hodnocení 
194 Kč
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 0,5 kg
Dočasně vyprodáno
Zátěže na ruce a nohy Spokey Form 2 x 0,5 kg jsou vhodné pro zvýšení zátěže při chůzi či běhu a napomáhá se tak k efektivnějšímu posilování a výraznějšímu spalování kalorií při pohybových aktivitách. Výhodou závaží Spokey Form na kotník a zápěstí je jeho univerzálnost, praktičnost a jednoduché použití.
Waveboard Spokey Trance
Dočasně vyprodáno
Waveboard Spokey Trance ze zcela nové konstrukce. Waveboard umožňuje jízdu po rovině, ale rovněž i do mírného kopce bez odrážení. Waveboard se ovládá pomocí vlnitých pohybů boků. Intuitivní ovládání zajišťuje novou zábavu a spoustu nových variant triků. Pomáhá zlepšit rovnováhu, sílu a hbitost.
Waveboard Spokey SKULLER ABS
Dočasně vyprodáno
Waveboard Spokey SKULLER ABS umožňuje jízdu po rovině, ale rovněž i do mírného kopce bez odrážení. Waweboard se ovládá pomocí vlnitých pohybů boků. Intuitivní ovládání zajišťuje novou zábavu a spoustu nových variant triků. Pomáhá zlepšit rovnováhu, sílu a hbitost.
Waveboard Spokey GRESS PP
Dočasně vyprodáno
Waveboard Spokey GRESS PP se ovládá pomocí vlnitých pohybů boků. Intuitivní ovládání zajišťuje novou zábavu a spoustu nových variant triků. Pomáhá zlepšit rovnováhu, sílu a hbitost. Kombinace materiálu PP a oceli zaručuje vysokou stabilitu a odolnost proti poškrábání při zachování nízké hmotnosti wavebordu.
Waveboard Spokey EXTENT ABS
Dočasně vyprodáno
Waveboard Spokey EXTENT ABS umožňuje jízdu po rovině, ale rovněž i do mírného kopce bez odrážení. Waweboard se ovládá pomocí vlnitých pohybů boků. Intuitivní ovládání zajišťuje novou zábavu a spoustu nových variant triků. Pomáhá zlepšit rovnováhu, sílu a hbitost.
Waveboard Spokey Exe
Dočasně vyprodáno
Waveboard Spokey Exe ze zcela nové konstrukce. Waveboard umožňuje jízdu po rovině, ale rovněž i do mírného kopce bez odrážení. Waveboard Spokey Exe se ovládá pomocí vlnitých pohybů boků. Intuitivní ovládání zajišťuje novou zábavu a spoustu nových variant triků. Pomáhá zlepšit rovnováhu, sílu a hbitost.
Waveboard Spokey Boa
Dočasně vyprodáno
Waveboard Spokey Boa umožňuje jízdu po rovině, ale rovněž i do mírného kopce bez odrážení. Waweboard se ovládá pomocí vlnitých pohybů boků. Intuitivní ovládání zajišťuje novou zábavu a spoustu nových variant triků. Pomáhá zlepšit rovnováhu, sílu a hbitost.