Seznam produktů značky Joma

Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluor Turf
Různé varianty
Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluor Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladké EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
-300 Kč
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf
Různé varianty
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladké EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
999 Kč
1 299 Kč
-500 Kč
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf
Různé varianty
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný pro jakékoli hřiště. Fotbalovým hřištěm může být jakékoli místo. Svršek je vyroben z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují prodyšnost. Stélka je vyrobena z hladkého EVA a podrážka z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
999 Kč
1 499 Kč
-550 Kč
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf
Různé varianty
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf jsou vyrobené z nejmodernějších materiálů. Tradiční turfy s moderní technologií. Špičkový svršek FIBERTEC. Vnitřní nylon, 800N / 50 mm pevnost v tahu a 600N / 50 mm osnovní útku. Hladká EVA stélka a PVC podrážka ke střední linii, aby podporovala zarážkovou strukturu. Vysoce kvalitní PU stélka, oděru DIN-40.
949 Kč
1 499 Kč
Tričko Joma Triple žluté
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Triple žluté s dlouhým rukávem a výstřihem do V je ideální pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Vyrobeno z polyesteru, a proto velmi houževnaté a elastické. Kromě toho se toto tričko vyznačuje velmi jemným pocitem a rychlým schnutím. Zámková tkanina je velmi elastická, ideální pro sportovní oblečení.
Tričko Joma Triple zelené
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Triple zelené s dlouhým rukávem a výstřihem do V je ideální pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Vyrobeno z polyesteru, a proto velmi houževnaté a elastické. Kromě toho se toto tričko vyznačuje velmi jemným pocitem a rychlým schnutím. Zámková tkanina je velmi elastická, ideální pro sportovní oblečení.
Tričko Joma Triple modré
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Triple modré s dlouhým rukávem a výstřihem do V je ideální pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Vyrobeno z polyesteru, a proto velmi houževnaté a elastické. Kromě toho se toto tričko vyznačuje velmi jemným pocitem a rychlým schnutím. Zámková tkanina je velmi elastická, ideální pro sportovní oblečení.
Tričko Joma Triple fialové
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Triple fialové s dlouhým rukávem a výstřihem do V je ideální pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Vyrobeno z polyesteru, a proto velmi houževnaté a elastické. Kromě toho se toto tričko vyznačuje velmi jemným pocitem a rychlým schnutím. Zámková tkanina je velmi elastická, ideální pro sportovní oblečení.
Tričko Joma Triple černé
Dočasně vyprodáno
Tričko Joma Triple černé s dlouhým rukávem a výstřihem do V je ideální pro sportovce hledající maximální pohodlí a prodyšnost. Vyrobeno z polyesteru, a proto velmi houževnaté a elastické. Kromě toho se toto tričko vyznačuje velmi jemným pocitem a rychlým schnutím. Zámková tkanina je velmi elastická, ideální pro sportovní oblečení.
Tričko Joma Supernova II 901 žluto-černé s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Tričko Joma Supernova II 901 žluto-černé s krátkým rukávem s výstřihem do V v přední části. Tričko je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. 
525 Kč
Tričko Joma Supernova II 881 oranžovo-černé s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Tričko Joma Supernova II 881 oranžovo-černé s krátkým rukávem s výstřihem do V v přední části. Tričko je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. 
525 Kč
Tričko Joma Supernova II 702 royal-bílé s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Tričko Joma Supernova II 702 royal-bílé s krátkým rukávem s výstřihem do V v přední části. Tričko je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. 
525 Kč
Tričko Joma Supernova II 672 burgundy-bílé s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Tričko Joma Supernova II 672 burgundy-bílé s krátkým rukávem s výstřihem do V v přední části. Tričko je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. 
525 Kč
Tričko Joma Supernova II 609 červeno-žluté s krátkým rukávem
do 4 - 7 pracovních dní
Tričko Joma Supernova II 609 červeno-žluté s krátkým rukávem s výstřihem do V v přední části. Tričko je vyrobeno pomocí dvou různých tkanin. Tričko zahrnuje technologii Micro-Mesh po stranách pro zlepšení prodyšnosti. 
525 Kč