Seznam produktů značky Karrimor

Karrimor je světoznámá anglická značka - výrobce outdoorového a sportovního vybavení vysoké kvality. Karrimor vznikla v roce 1946. Z počátku se soustředili pouze na výrobu brašen na kola a prodávali je pouze ve svém malém obchůdku. V roce 1948 vzniklo jméno a společnost, která nesla název Karrimor backpack all-weather products. V roce 1957 vyrábí firma Karrimor svůj první horolezecký batoh. Tento rok byl milníkem v historii společnosti, kdy se rozhodli sponzorovat dva místní, velmi dobře známé horolezce, Jimmyho Rostrona a Dava Thomase.

V roce 2004 byla celá firma na prodej a během 24 hodin okamžitě koupena společností Lonsdale Sports. Ta celou firmu roztříštila, rozprodala outlet a sklady, ponechala pouze práva na logo a název značky, který se směl používat např. pro jména různých akcí - Karrimor International Mountain Marathon.

V roce 2007 značku Karrimor převzala sesterská společnost Lonsdalu - firma Sports Direct a začala opět s výrobou vybavení pro outdoor a následným prodejem, nejprve pouze ve Velké Británii, později do celého světa.

V současné době značka Karrimor nabízí  skvělou kolekci oblečení, obuvi, doplňků a příslušenství pro různé sporty a turistiku. Outdoorové oblečení anglické značky Karrimor Vás ochrání před proměnlivým počasím při tůrách a táboření.


Značka Karrimor nabízí špičkovou kvalitu a vybavení, které využívají světoví sportovní nadšenci, kteří kombinují optimální životnost a špičkové technologie. Značku Karrimor volí lidé, co opravdu vědí, co chtějí a můžou si to dovolit, vzhledem k cenové dostupnosti zboží. Značka se také snaží vyrábět zboží, které je pohodlné a člověk, který si ho kupuje, může být naprosto spokojen. Karrimor poskytuje dokonalé nástroje, které potřebujete k úspěchu!

Sleva!-420 Kč
Dětské sandály Karrimor Antibes Sandal
Dočasně vyprodáno
Dětské sandály Karrimor Antibes Sandal jsou vynikající volbou pro pláže nebo na stezky. Tyto sandály mají odolnou, tvarovanou podrážku a 4 nastavitelné upínací pásky pro bezpečné uchycení. Tyto sandály nabízejí také lehkou konstrukci a anatomicky tvarovatelnou stélku pro pohodlí.
259 Kč
679 Kč