Jak vybrat pennyboard

Jak vybrat pennyboard?
Zalíbil se Vám skvělý vzhled zcela nového pennyboardu, ale nevíte, jakou velikost vybrat? Tento článek obsahuje vše, co potřebujete vědět. Po přečtení si můžete vybrat pennyboard, který bude vyhovovat Vašemu stylu a způsobu jízdy!


Řada stylů, které Vám bude vyhovovat
Než začnete přemýšlet o tom, jakou velikost si koupit, podívejte se na velký rozsah vzorů, které se nabízí. Barva pennyboardu nemusí vyhohovat všem. Ať už se Vám líbí klasické barvy, retro styl nebo umělecké vzory. Vyberte si takový vzor, který bude pasovat k Vaší osobě.


Vyberte si velikost

Pennyboardy jsou k dispozici ve velikostech 22" (55 cm) a 27" (67,5 cm). Osobní preference budou klíčem k výběru velikosti správného pennyboardu pro Vás.


Výhody 22" (55 cm) pennyboardu
Jestli se Vám líbí malý a čiperný pennyboard, který Vás dostane z místa na místo v nejrychlejším čase a zároveň jej snadno schováte, pak je 22" pennyboard Vaše velikost. Tato velikost je ideální pro zkušené jezdce, kteří hledají šikovný pennyboard, který je snadno ovladatelný a dostatečně malý, aby se dal jednodušene nést, když na něm nejedete. Je to také skvělá volba pro mladší jezdce, kteří se chtějí s pennyboardem seznámit. Takže pokud hledáte dárek pro mladého člena rodiny, pak je 22" ideální velikost. 22" je původní velikost pennyboardu a s ním budete moci jít kamkoli budete chtít.


Výhody 27" (67,5 cm) pennyboardu

Jestli jste se rozhodli, že prostě musíte mít jednu z nových ročních kolekcí. A máte pocit, že budete potřebovat trochu víc plastu pod nohama pro rovnováhu, pak je 27"pennyboard určen právě pro Vás. Takto velký pennyboard je skvělý pro začínající skateboardisty nebo ty jezdce, kteří se chtějí pochlubit stejnými jízdními vlastnostmí jako 22" penny s jistotou větší stability. Takže si můžete jezdit podél pobřeží s lehkostí a začít se učit několik nových triků na 27" pennyboardu.
strong>Bez ohledu na velikost
Všechny pennyboardy jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a mají klasické tvary z minulosti. Pennyboardy mají skvělé jízdní vlastnosti a zachovávají si svá kultovní loga. Jsou přizpůsobitelné tím, že lze měnit podvozky, šrouby, kola, přilnavostní pásky a panelové nálepky.

  • ABEC 7 ložiska nebo ABEC 9 ložiska spolu s tvrdostí koleček 83A spolupracují na zajištění hladké a rychlé jízdy
  • Kvalitní hliníkové podvozky (trucky) s práškovou barvou v různých barvách
  • Plastové desky mají zachovanou velkou pevnost a pružnost, takže můžete brázdit ulice s lehkostí a dlouhou životností!
  • Grip pásky a panelové samolepky jsou k dispozici pro 22" a 27" velikosti v široké škále barev a vzorů, takže můžete měnit vzhled svého pennyboardu dle libosti


Můžete vytvořit pennyboard, který je stejně jedinečný jako Vy. Ukažte světu svou kreativitu tím, že kombinuje své oblíbené částí pennyboardu. Samozřejmě, že každý pennyboard je ideální pro kroužení v ulicích. Podívejte se na naše skvělé pennyboardy!

Výhody 27" pennyboarduVýhody 22" pennyboarduJak vybrat pennyboard