Platební metody PayU

Platební metody PayUPlatební metody PayU

Ať už při nákupech na internetu rádi platíte kartou nebo upřednostňujete rychlý online převod, vždy si vyberete z naší nabídky platebních metod, kterou neustále rozšiřujeme.

Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvímm platební brány PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře. Pakliže nakupujete a platíte v e-shopu, kde najdete logo PayU, můžete si být jisti, že jde o důvěryhodný, korektní a prověřený e-shop s vysoce zabezpečeným platebním systémem.


Přehled platebních metod PayU

 • Platba 24 - Rychlý převod pro klienty České spořitelny
 • ePlatby - Rychlý převod pro klienty Raiffeisenbank
 • Mojeplatba - Rychlý převod pro klienty Komerční banky
 • mPeníze - Rychlý převod pro klienty mBank
 • Sberbank - Rychlý převod pro klienty Sberbank
 • Fio banka - Rychlý převod pro klienty Fio banky
 • GE Money Bank - Rychlý převod pro klienty GE Money Bank
 • VISA, MasterCard - Diners Club / Platební karty bank
 • superCASH - hotovostní platby na terminálech Sazka a přepážkách České pošty
 • běžný bankovní převod
 • platba poštovní poukázkou

Jak fungují platby online

Při placení na internetu jde především o rychlost a bezpečnost
Online platby prostřednictvím platební brány PayU zaplatíte vždy jednoduše a rychle, aniž byste se museli bát o své peníze. PayU aktivně spolupracuje s bankami a dalšími finančními institucemi a díky tomu Vám můžeme nabídnout opravdu širokou nabídku platebních metod.


Jednoduchost
Žádné komplikované vypisování údajů. PayU se postará o to, abyste našli všechny údaje potřebné k uskutečnění platby vyplněné přímo ve Vašem internetovém bankovnictví, kde platbu jednoduše potvrdíte.

Bezpečná platba kartou na internetu


Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně PayU můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), jehož cílem je zamezit karetním podvodům, a to zavedením nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají.

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve Vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.

 
Jak platba kartou probíhá?
Visa a MasterCard

Vyberete si zboží, které chcete zakoupit a zvolíte platbu kartou VISA nebo MasterCard.

1. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou.
2. Opíšete údaje z Vaší karty dle formuláře.
3. Potvrdíte platbu.

Rychlý online převod


Partnerské banky PayU podporují možnost platit na internetu rychlým bankovním převodem. Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. Obchodník tak dostane potvrzení o převodu peněz a může Vámi zakoupené zboží předat do expedice.


Jak platit rychlým bankovním  převodem?
Stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější! Bezpečnost garantuje Vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy.

Je to jednoduché:

 • Po zakoupení vybraného zboží či služby zvolíte Vaši banku, kliknete na její logo a platbu potvrďte.
 • Přihlásíte se do Vaší banky přes internetbanking, jak jste zvyklí.
 • Všechny údaje najdete předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit podle pokynů banky. (Výhodou je, že se díky předvyplněnému formuláři nemůžete splést např. při vyplňování čísla účtu prodejce nebo v částce)
 • Automaticky budete přesměrováni zpět na e-shop.