Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat sportovní potřeby u nás

Na této stránce naleznete několik důvodů proč nakupovat sportovní potřeby právě u nás. Nabízíme Vám značkové sportovní potřeby již od roku 2009 za skvělé ceny. Disponujeme vlastním skladem a kamennou prodejnou v Ostravě - Mariánských Horách. Pravidelně vymýšlíme zajímavé slevy a akce na celý sortiment. Samozřejmostí je také poradenský servis před i po nákupu a dopravné zdarma při objednávce nad 3000 Kč s DPH. Našim zákazníkům nabízíme opravdové výhody, aby měli důvod se k nám pravidelně vracet.

Kamenná prodejna v Ostravě

Kamenná prodejna sportovních potřeb v Ostravě je zároveň výdejní místo pro internetové objednávky. Podrobné informace o naši kamenné prodejně naleznete v kontaktech.

Doprava zdarma

Při objednávce zboží nad 3000 Kč vč. DPH je dopravné zcela ZDARMA. Zboží odesíláme dopravci PPL, DHL a Česká pošta

Splátkový prodej

Již od 3000 Kč si od nás můžete zakoupit zboží na splátky a sami si můžete určit, kdy a jakou částku budete splácet. Našimi partneři jsou společnosti CETELEM a HOME CREDIT, kteří poskytují splátkový servis v České republice! Více informací o Nákupu na splátky.

 

3. Věrnostní program

Připravili jsem pro Vás věrnostní program, kterým odměňujeme zákazníky, kteří se k nám pravidelně vracejí a nakupují. Za každý nákup jsou na Váš účet přičteny body, které v dalším nákupu můžete použít jako slevu

 

4. Cenová garance zboží

Vytvořili jsme program cenové garance. Pokud konkurence nabízí identické zboží levněji, nabídneme Vám stejnou cenu! K tomu máte jistotu nákupu bez rizika, perfektní zákaznický a reklamační servis.

5. Hodnocení zboží

Ctíme názory zákazníka a proto každý nakupující může ke zboží přidat svou vlastní praktickou zkušenost formou komentáře. Tyto komentáře Vám můžou usnadnit rozhodnutí dle zkušeností ostatních uživatelů

6. Garance vrácení peněz

Pokud Vám objednané zboží nebude vyhovovat můžete nám ho do 14 dnů vrátit a vrátíme Vám peníze zpět. Né každý se vždy trefí do vkusu toho druhého. U nás se nákupu bát nemusíte!

 

7. Ověřeno zákazníky

Náš internetový obchod je ověřen našimi skutečnými zákazníky, kteří u nás nakoupili a díky spokojenosti našich zákazníků jsme získali certifikát Heuréka - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY. Důvěřujte doporučení zákazníků, kteří u nás už nakoupili.