Jak vybrat správný běžecký pás

Jak vybrat správný běžecký pás?

 

Běžecký pás patří k favoritům v odbourávání a redukci tuků v těle! Běžecký pás umožňuje nastavit několik typů rychlosti běhů od rychlé chůze po intenzivní běh dle potřeby cvičícího. Běžecký pás má obrovskou výhodu v možnosti cvičení a běhání za každého počasí, takže nedochází k šizení tréninku v případě nevlídného počasí! Běh a chůze patří k přirozeným pohybům a projevům člověka. Běžecký pás lze nastavit na různý sklon, který simuluje běh do kopce

 

Podle čeho vybrat běžecký pás:

  • Běžecký pás lze zakoupit bezmotorový (mechanický) nebo motorový. Bezmotorový běžecký pás je určen převážně pro méně náročné uživatele. Motorový běžecký pás zaručí velmi efektivní a pohodlný trénink s možností regulace sklonu a rychlosti běžecké plochy!
  • Nosnost hraje u bežeckého pásu důležitou roli a nedoporučujeme běžecký pás přetěžovat.
  • Důležitý faktor u výběru běžeckého pásu je běžecká plocha a údaje jako jsou délka, šířka, odpružení, možnost nastavení sklonu nebo rychlosti. Tyto základní údaje vypovídají o kvalitě a náročnosti Vašeho tréninku! Běžecký pás, který nabízí odpruženou a větší běžeckou plochu jsou zárukou kvalitního běhu.
  • Možnost nastavení rychlosti a sklonu hraje důležitou roli pro kvalitní trénink, proto vybírejte běžecký pás s možnosti nastavení maximální a minimální rychlosti.
  • Běžecký pás už bývá v dnešní době vyráběn s počítačem, který sleduje tělesné a výkonostní údaje při tréninku. Vyberte si běžecký pás, který nabízí funkce počítače, které bude chtít v budoucnu při tréninku sledovat