AKČNÍ CENA NA DOPRAVU. Expresní doprava nyní pouze za 79 Kč.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru

Dopravci a ceny dopravy slouží pro rychlou orientaci. Pod tabulkou naleznete jakým způsobem naši dopravci doručují zboží. Při objednávce nad 3 000 Kč je dopravné zdarma. Při objednání na dobírku je účtováno vždy doběrečné 40 Kč.

Způsoby platbyPPLGeisDPDGLSPPL Parcel shopRozvoz OstravaOsobní odběr Ostrava
předem79 Kč79 Kč----6969 Kč0 Kč
dobírkou119 Kč119 Kč----10969 Kč0 Kč

PPL

Přeprava balíků v rámci ČR, kdy příjemcem je fyzická osoba či firma s doručením následující pracovní den (od expedice zboží) 8:00 – 18:00 hod. Řidič PPL příjemce telefonicky kontaktuje ohledně přibližné doby doručení zásilky popř. je možno se s řidičem domluvit na jiné formě předání zásilky (osobní odběr na depu nebo doručení jiný den...). Objednané zboží platí zákazník hotově nebo platební kartou řidiči PPL při převzetí zboží.

GEIS

Přeprava balíků na celém území ČR, kdy příjemcem je fyzická osoba či firma s doručením následující pracovní den (od expedice zboží) 8:00 – 18:00 hod. Před doručováním Vám bude zaslán e-mail a sms s informací ohledně doručování zásilky s číslem zásilky a případně částce na zaplacení. Řidič kontaktuje příjemce telefonicky ohledně přibližné doby doručení zásilky popř. je možno se s řidičem domluvit na jiné formě předání zásilky (osobní odběr na depu nebo doručení jiný den...). Objednané zboží platí zákazník hotově nebo platební kartou řidiči GEIS při převzetí zboží.

Česká pošta

Zajišťuje doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den při podání zásilky. Českou poštou lze zasílat balíky do maximální hmotnosti 30 kg. Adresátovi se zasílá SMS nebo e-mail s informací o pohybu balíku a to v den podání balíků na poštu. Ve všední dny doručuje Česká pošta mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin. Před doručením balíku Vám Česká pošta zašle SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud Vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

DPD

Přeprava balíků v rámci ČR, kdy příjemcem je fyzická osoba či firma s doručením následující pracovní den (od expedice zboží) 8:00 – 18:00 hod. Dopravce DPD Vám zašle e-mail a sms s informací ohledně doručování zásilky. Řidič příjemce telefonicky kontaktuje ohledně přibližné doby doručení zásilky popř. je možno se s řidičem domluvit na jiné formě předání zásilky (osobní odběr na depu nebo doručení jiný den...). Objednané zboží platí zákazník hotově řidiči DPD při převzetí zboží.

Uloženka a DPD Pickup

Síť výdejních míst po celé České republice. Více informací o výdejních místech.

Výdejní místo Ostrava (ŽijemeSportem.cz s.r.o.)

Výdejní místo pro internetové objednávky a sídlo společnosti ŽijemeSportem.cz s.r.o. Přesná adresa a otevírací doba výdejního místa.