PROVOZ ESHOPU BEZ OMEZENÍ - expedice zásilek s běžnou dodací lhůtou.
Stepanek

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks)

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) je vhodným míčkem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míčku tvořený z anglické vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míček je určen pro všechny povrchy. Míček splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). 

Stepanek STP260035 8594192260035
149 Kč s DPH

Skladem - ihned k vyzvednutí nebo v úterý 2.6. u Vás


K dispozici: 

2 kusy

+ -

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) - Více informací

Vlastnosti:

 • ideální míč pro pokročilé a profesionály
 • nejvyšší podíl přírodní anglické vlny
 • skvělý odskok na všech površích
 • míč schválený pro mezinárodní turnaje (ITF)

Parametry:

 • Dodává se v dóze po 4 ks
 • Míček splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). 
 • Design míčků vytvořen v České republice

Proč míčky Czech Number 1

Míčky ze série Stepanek CZECH NUMBER 1 představují skutečné jedničky mezi tenisovými míčky. Určeny jsou pro profesionální použití.

Jejich vlastnosti je předurčují pro hru na turnajích. Tomu odpovídá i fakt, že se jedná o míčky tlakované. Ty se používají nejčastěji a zároveň jsou vhodné i do náročných podmínek profesionálních zápasů.

POUŽITÍ

Na povrchu je tenisový míček potažen vysoce kvalitní anglickou vlnou. Ta dovoluje hráči zachovat cit pro míč a zároveň garantuje vysokou odolnost produktu. Technologie zaručuje vhodnost pro dynamickou hru s nízkým a měkkým odrazovým zvukem. Míček přitom není příliš tuhý, musíme ale počítat s tím, že pružnost míčku postupem času klesne. Životnost se odvíjí od zátěže. Při profesionálním utkání se odolnost tlakovaných míčků nevyhnutelně částečně zkracuje, často se tak stává, že profesionálové jich za zápas vystřídají hned několik.

Míčky však mohou využít i amatéři, pakliže si chtějí dopřát skutečný požitek ze hry. V takovém případě se jedná o vhodnou investici, která vydrží delší dobu. Míčky Stepanek CZECH NUMBER 1 jsou svou hratelností určeny pro všechny povrchy, to znamená pro beton, trávu i antuku. Dodávají se vždy v setu po čtyřech kusech a vyhovují standardům Mezinárodní tenisové federace (ITF).

GARANCE

Maximální pečlivost při zacházení s míčky je garantována po celou dobu skladování. Každý míček se ke klientovi dostane nejpozději 9 měsíců poté, co byl vakuován. To zaručuje vysokou výchozí kvalitu, nekoupíte si tedy míček vyfouknutý. Dlouhodobé skladování se totiž na míčkách negativně podepisuje, a to i přesto, že po tuto dobu nejsou aktivně používány.

Míčky jsou dimenzovány na použití do našich zeměpisných podmínek. Vykazují proto vysokou odolnost a stabilní vlastnosti za každého počasí. Správný výběr tenisového míčku má vliv na celkový výsledek, na naši radost ze hry a optimálně nastavené parametry veškerého náčiní způsobují, že si nadměrně nepřetěžujeme tělo nevhodným pohybem.

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) - Recenze a hodnocení

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks)

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks)

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) je vhodným míčkem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míčku tvořený z anglické vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míček je určen pro všechny povrchy. Míček splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF). 

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) - Dotazy k produktu

Máte dotaz k produktu Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks)? Odpovíme Vám co nejdříve.


Ke zboží nebyla zatím položena žádná otázka

Your Question has been successfully sent our team. Thanks for question!
Položit otázku
Skrýt formulář
Jméno:
Email:
Otázka:
  Captcha
  Položit otázku
Video recenze k produktu "Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks)"

K tomuto zboží bohužel není žádná video recenze.

Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) - Podobné produkty

 • Tenisové míče HEAD ATP Metal je přetlakový míč vhodný pro všechny druhy povrchů se speciální povrchovou úpravou meltonu pro lepší ochranou proti vodě a...

  145 Kč
   
   
 • Dětské tenisové míče HEAD Tip Green pro děti ve věku 9-10 let. Míč je o 25 % pomalější než standardní míče a je ideální pro zdokonalení hráčských dovedností...

  125 Kč
   
   
 • Tenisové míčky Stepanek Czech Number 1 (4ks) je vhodným míčkem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míčku tvořený z anglické vlny v sobě...

  149 Kč
   
   
 • Tenisové míčky Stepanek Classic (4ks) je vhodným míčkem pro všechny tenisové nadšence. Míče jsou vyrobeny z thajské vlny a vyznačují se dlouhou životností....

  139 Kč
   
   
 • Tenisové míčky Stepanek RETRO (3ks) si zavzpomínáte na své dětství, kdy jste pilovali každý svůj úder o betonovou zeď a míček i po několika dnech stále...

  119 Kč