Značky

AXER FIT
AXER FIT

Značka AXER FIT je rychle rostoucí značka se sportovními potřebami a fitness vybavením. V návaznosti na dlouholeté zkušenosti nabízí produkty, které jsou vysoce kvalitní za konkurenceschopné ceny. Značka AXER FIT neustále rozšiřuje svou nabídku produktů, které je možné pořídit na trzích v Evropě.


V současné době můžeme nalézt pod značkou AXER FIT:
• sportovní potřeby, kolečkové brusle, skateboardy, zimní brusle, chrániče, koloběžky, lyžařské helmy, badminton, stolní tenis, trekingové hole.
• fitness zařízení, včetně rotopedů, spinningových kol, běžecké pásy, veslařské trenažéry, crossové trenažéry a steppery. Dále širokou škálu fitness doplňků na pilates, jógu, aerobik a gymnastika.
• vybavení pro silový trénink: posilovací věže, lavičky, činky, tyče,
• výrobky pro jízdní kola: cyklistické helmy pro děti, mládež a dospělé (CE certifikované a splňují evropské normy), cyklistické rukavice.
• vše pro plavání: koupací čepice nebo brýle.


Díky neustálé rozšiřování nabídky je značka AXER FIT schopna vyhovět všem požadavkům zákazníků. Nabídka je určena jak na maloobchod, tak v blízké budoucnosti rovněž komerčním uživatelům, mimo jiné, fitness kluby, tělocvičny, hotely, školy, sportovní instituce.


Nejdůležitější výhody produktů AXER FIT jsou:
• kvalita a zpracování
• spolehlivost
• trvanlivost
• záruky pro uživatele 24 měsíců
• velmi cenově dostupné produkty

Givova
Givova

Teplákové soupravy a sportovní oblečení značky Givova

Givova - světově známá značka sportovního oblečení z Itálie, která nabízí týmové oblečení a sportovní oblečení v různých verzích. 

Velmi kvalitní oblečení za přijatelné ceny - to je Givova

Skutečným cílem značky Givova je proniknutí na trh technického sportovního produktu, překonání konkurence s přijatelnými cenami, vynikající kvalita a úplnost sortimentu, to vše, aniž by se kdykoli zapomnělo na potřeby koncového spotřebitele, podpora stejného servisu.

Oblečení napříč širokým sportovním odvětvím

Givova nabízí všem svým zákazníkům záruku celkového sportovního vzhledu na všech úrovních, fotbalu, basketbalu, volejbalu, fitness, wellness a volného času pro muže, ženy a děti. Díky nejnovější spolupráci s italskými společnostmi, které vyrábějí módu, domácí oblečení, spodní prádlo, plážové oblečení, se značka stala právem mezi nejpopulárnějšími značkami v celé Evropě

Nejnovější technologie a kvalitní materiály

Organizace a silná technologická implementace, která spustila Givova s cílem dobýt trh technických sportů, vychází z pečlivé analýzy jejich dynamiky a vnitřních strategií.

VÁŠEŇ, TVOŘIVOST, ODHODLÁNÍ:

Toto jsou pravidla, která řídí mechanismy světa Givova.

Pojďte s námi nahlédnout do úžasného světa Givova

Joma
Joma

Kompletní nabídka vybavení Joma

Joma je španělský výrobce sportovních oděvů, který v současnosti vyrábí obuv a oblečení pro fotbal, futsal, basketbal, volejbal, běh, tenis, pádlo, fitness. Jeho hlavní sídlo se nachází ve Španělsku. Joma byla založena v roce 1965 k výrobě obuvi pro běžné použití. V roce 1968 se společnost začala specializovat na výrobu a distribuci sportovní obuvi a to zejména sálové obuvi. Po relativním úspěchu se firma rozhodla vstoupit na fotbalový trh, získala velký úspěch a stala se jedničkou ve své zemi a následoval mezinárodní úspěch. Postupně společnost Joma Sports otevřela pobočky ve Spojených státech, Evropě a Asii a je v současné době přítomna ve více než 70 zemích po celém světě. Značka Joma Sport je na první pozici ve světovém žebříčku.

Značka Joma - to nejlepší pro futsal

Značka Joma založená a vytvořená v Toledu je nepochybně jednou z nejlepších a nejspolehlivějších značek sálových kopaček. Jsme velmi hrdí, že španělská značka, jak je Joma, je vždy na stupních vítězů na tomto trhu. To vše není jen o ceně, samozřejmě navíc o jeho vysoké kvalitě, což z něj dělá jednu z nejlepších možností pro fotbalisty. Nemůžeme zapomenout, že byly zcela zmodernizovány všechny důsledky současného fotbalu i futsalu. Jsme zavedeni v éře, kdy technologie vtrhnou do našich kopaček a futsal; Naštěstí pro nejvíce konzervativní, nejvíce avantgardní, a dokonce i ty, kteří dávají přednost kombinaci obou konceptů, má své místo ve španělské značce. Nejlepší příklad této nové halové fotbalové boty Joma Cancha .

Joma Sport sponzoruje například španělský Villarreal CF

Joma Sport sponzoruje také třeba španělské fotbalové kluby Real Espaňol, GETAFE C.F. nebo anglický fotbalový klub Swansea City AFC z Premier league a mnoho dalších na ať už na nejvyšší úrovní, tak i z nižších soutěží.

Street Surfing
Street Surfing

Street Surfing je americká značka, která se v ČR prodává od roku 2011. Kvalita výrobku je na velmi vysoké úrovni, které odpovídá ceně.

Všechny designy na výrobcích jsou originálem a vznikají v dílnách vlastních grafiků. Firma Street Surfing rovněž "zaměstnává" vlastní tým profi jezdců, kteří kromě jiného výrobky testují a spolupracují na jejich vývoji. Firma Street Surfing rovněž "zaměstnává" vlastní tým profi jezdců, kteří kromě jiného výrobky testují a spolupracují na jejich vývoji.

Street Surfing má ve své "DNA" tvorbu nového životního stylu a intenzivní prožití každého okamžiku. Za 10 let se naše poslání nezměnilo.

V roce 2005 vytvořil Street Surfing nový druh sportu - waveboarding. Od té doby si jako akční sport získal tisíce fanoušků a nadšenců po celém světě. Dnes se produktová řada skládá z waveboardů, longboardů a koloběžek.

Tvoříme životní styl zábavy pro naše příznivce, nadšence a zákazníky.