Jedeme na maximum - rychlá expedice objednávek

Tréninkové lapy

Pro každý trénink byste měli využívat také tréninkové lapy, které pomohou při cvičení rychlosti i reakce se sparring partnerem. Tyto pěnové nebo látkové bloky oválného nebo kulatého tvaru nasouvá na ruce trenér. Boxer se dle jeho pokynu snaží do těchto lap co nejlépe zasahovat. Vybrat si můžete podle materiálu i rozměrů. Lapy z kůže jsou vyrobeny tak, aby co nejlépe seděly na ruce. Vybírat můžete podle náročnosti tréninku, podle toho zda jste začátečník či pokročilý boxer a mnoha dalších parametrů. 

 • Profesionální trenérská lapa Focus Pads Profight Pu červeno/černá je potažená PU syntetickou kůží, vyplněná pěnou s vysokou hustotou. Na vnější straně je...

  699 Kč 999 Kč
  Reduced price!
    v úterý 3.11. u Vás
    K dispozici: 3 ks
 • Boxerská lapa Merco Chestguard je vyrobena z kvalitní a pevné kůže. Pásek pro nastavení obvodu hrudníku. Bohatě polstrovaná pro absorbci úderů.

  881 Kč
   
   
 • Boxovací Punch Pad je příslušenství pro trénink bojových sportů.

  859 Kč
   
   
 • Boxovací lapa Merco L319 je vyrobena z kvalitní umělé kůže. Prodloužená s extra popruhy pro lepší oporu. Pěnová výplň dobře tlumí nárazy.

  490 Kč
   
   
 • Boxovací lapy Merco Fighter je tvarovaný terč pro nácvik tvrdých úderů. Lapy jsou vyrobeny ze silné a pevné kůže. Silná pěnová výplň dobře pohlcuje energii...

  390 Kč