AKČNÍ CENA NA DOPRAVU. Expresní doprava nyní pouze za 79 Kč.
Počet produktů v kategorii: 11

Hračky pro kluky

 • 249 Kč Dočasně vyprodáno

  Vznášející se domácí kopačák Hover Ball je hračka pro děti ve formě fotbalového létajícího disku na pěnovém polštáři. Díky tomu nemusíte mít strach o svůj nábytek nebo třeba zničenou podlahu.

  249 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 369 Kč Dočasně vyprodáno

  Velké parkoviště se 4-mi patry a 6-ti autíčky nabízí robustní design a živé barvy, které přitahují pozornost i těch nejnáročnějších dětí. Fantasticky navržený model moderního vícepodlažního parkoviště včetně čerpací stanice. Sestavte si své vlastní jedinečné parkoviště se 4-mi patry.

  369 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 339 Kč Dočasně vyprodáno

  Akvárium s rybou Nemo je nádherné akvárium s vybavením. Hračka nabízí neobvyklé potěšení pro všechny milovníky vodních živočichů. Malá, chytrá, hbitá a technologicky vyspělá rybka. Umístěte rybu do akvária naplněného vodou a uvidíte, jak hbitě rybka plave. Ryba napodobuje pohyby skutečného mořského stvoření.

  339 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 249 Kč Dočasně vyprodáno

  Plastová motorá pila se zvukovými efekty v reálném vzhledu jako skutečná motorvá pila působí jako skutečná. Děti jsou velmi zvědavé, což je důvod, proč tak často rády napodobují činnost dospělých. Prezentovaná motorová řetězová pila může být skvělá volba pro zábavu.

  249 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 219 Kč Dočasně vyprodáno

  Dětská modelová stavebnice 4 Toys je návržena pro nejmenší designéry. Prezentovaná hračka je robustní a nabízí živé barvy, které přitahují pozornost i těch nejnáročnějších milovníků stavebnic. 109 dílná sada je dobrá volba pro extrémně náročné mladé designéry. Sada je skutečnou výzvou - každé dítě může stavět jedno ze 4 unikátních vozidel.

  219 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 429 Kč Dočasně vyprodáno

  Sada nářadí v kufru pro malé kutily nabízí bohaté příslušenství, pevnou konstrukci a smysl pro detail nářadí.S tímto kufrem se bude Vaše dítě cítit jako skutečný stavitel nebo údržbář. Kufr je připojen do speciálně připravených nohou, které lze kdykoli rozložit a vytvořit stabilní základnu kutila.

  429 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 329 Kč Dočasně vyprodáno

  Velká letadlová loď s bojovým křižníkem je úžasný set dvou lodí. Na palubě letadlové lodě najdete bojové letouny a vrtulníky. Všechny jsou kompaktní a můžete si je rozložit podle vlastní fantazie. Tento set dvou velkých lodí je velmi oblíbený jak u malých, tak velkých, kteří milují zábavu na vodě. Pro ​​děti je zde vynikající příležitost k rozvoji...

  329 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 449 Kč Dočasně vyprodáno

  Velké parkoviště se 4-mi patry a 4-mi autíčky je fantastický model moderního vícepodlažního parkoviště včetně čerpací stanice. Parkoviště nabízí robustní design a živé barvy, které přitahují pozornost i těch nejnáročnějších dětí. Sestavte si své vlastní jedinečné parkoviště. Parkoviště má 4 patra, včetně přízemí s vnitřními přechody, světly, čerpací...

  449 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 59 Kč Dočasně vyprodáno

  Model letadla D7 je zmenšený model 1:55, který je vyroben z kovu a malých plastových dílů. Letadlo má pohyblivé části vrtule a kola. Model vyrobeny s extrémní přesností v živých barvách. Hračka má malé rozměry, aby se jí dítě mohlo brát s sebou na procházku a hrát si s ním kdykoliv a kdekoliv. Letadlo z této kolekce je jedinečný dárek pro každé dítě. 

  59 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 239 Kč Dočasně vyprodáno

  Šnečí závodní dráha Racetrack Snail je vyrobena z vysoce kvalitní sady plastů ze 17 prvků. Bateriově napájení šneci se pohybují po eliptické dráze. Šneci v živých barvách mají gumové kolečka pro lepší přilnavost k povrchu. Tato multifunkční vzdělávací hračka zároveň rozvíjí koordinaci pohybů a motorické schopnosti dítěte.

  239 Kč
   
    Dočasně vyprodáno
   
 • 259 Kč Dočasně vyprodáno

  Stavebnice hasičského záchranného sboru pro pro všechny fanoušky hasičů. Tato vynikající hračka Vám umožní vytvořit vlastní plně vybavený hasičský sbor s nápaditými dodatky. Prezentovaná sada má elegantní a moderní design a rozsáhlé možnosti.

  259 Kč
   
    Dočasně vyprodáno