Sady dresů

Sada dres a trenýrky Joma Academy II Set oranžovo-černé 101349.801
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Academy II Set oranžovo-černé 101349.801, která se skládá z dresu s kulatým výstřihem s kontrastními střihy na přední straně a trenýrek s dvojitým nastavením elastického a stahovacího pásu. Tištěné logo na pravé straně hrudníku. Sada Joma Academy II je vhodná pro fotbalové a futsalové týmy.
Sada dres a trenýrky Joma Academy II Set royal-bílá 101349.702
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Academy II Set royal-bílá 101349.702, která se skládá z dresu s kulatým výstřihem s kontrastními střihy na přední straně a trenýrek s dvojitým nastavením elastického a stahovacího pásu. Tištěné logo na pravé straně hrudníku. Sada Joma Academy II je vhodná pro fotbalové a futsalové týmy.
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set zeleno-navy 101274.403
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set zeleno-navy 101274.403 obsahuje tričko s kulatým výstřihem s kontrastním barevným ramenním dílem, zakončené systémem vázání pro větší pohodlí a ochranu před oděrem. Sítotisková loga na rukávech a vyšívané přední straně. Kraťasy jsou vyrobeny ze 2 kusů v kontrastních barvách.
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set royal-navy 101274.703
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set royal-navy 101274.703 obsahuje tričko s kulatým výstřihem s kontrastním barevným ramenním dílem, zakončené systémem vázání pro větší pohodlí a ochranu před oděrem. Sítotisková loga na rukávech a vyšívané přední straně. Kraťasy jsou vyrobeny ze 2 kusů v kontrastních barvách.
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set červeno-černá 101274.601
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set červeno-černá 101274.601 obsahuje tričko s kulatým výstřihem s kontrastním barevným ramenním dílem, zakončené systémem vázání pro větší pohodlí a ochranu před oděrem. Sítotisková loga na rukávech a vyšívané přední straně. Kraťasy jsou vyrobeny ze 2 kusů v kontrastních barvách.
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set bílo-navy 101274.203
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set bílo-navy 101274.203 obsahuje tričko s kulatým výstřihem s kontrastním barevným ramenním dílem, zakončené systémem vázání pro větší pohodlí a ochranu před oděrem. Sítotisková loga na rukávech a vyšívané přední straně. Kraťasy jsou vyrobeny ze 2 kusů v kontrastních barvách.
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set černo-bílá 101274.102
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set černo-bílá 101274.102 obsahuje tričko s kulatým výstřihem s kontrastním barevným ramenním dílem, zakončené systémem vázání pro větší pohodlí a ochranu před oděrem. Sítotisková loga na rukávech a vyšívané přední straně. Kraťasy jsou vyrobeny ze 2 kusů v kontrastních barvách.
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set fluor zeleno-černá 101274.021
Různé varianty
Sada dres a trenýrky Joma Roma II Set fluor zeleno-černá 101274.021 obsahuje tričko s kulatým výstřihem s kontrastním barevným ramenním dílem, zakončené systémem vázání pro větší pohodlí a ochranu před oděrem. Sítotisková loga na rukávech a vyšívané přední straně. Kraťasy jsou vyrobeny ze 2 kusů v kontrastních barvách.
Basketbalový komplet Joma Space II 801 oranžový bez rukávů
Dočasně vyprodáno
Basketbalový komplet Joma Space II 801 oranžový bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
Basketbalový komplet Joma Space II 702 royal modrý bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalový komplet Joma Space II 702 royal modrý bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
754 Kč
Basketbalový komplet Joma Space II 601 červený bez rukávů
Různé varianty
Basketbalový komplet Joma Space II 601 červený bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
Basketbalový komplet Joma Space II 552 fialový bez rukávů
Různé varianty
Basketbalový komplet Joma Space II 552 fialový bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
Basketbalový komplet Joma Space II 102 černo-bílý bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalový komplet Joma Space II 102 černo-bílý bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrování.
754 Kč
Basketbalová sada Joma Space II 451 zeleno-černá bez rukávů
do 4 - 7 pracovních dní
Basketbalová sada Joma Space II 451 zeleno-černá bez rukávů obsahuje dres a šortky. Sada zahrnuje technologii Micro-Mesh na bocích a na horní části zad, což zvyšuje prodyšnost. Kraťasy s technologií Micro-Mesh na boku a žebrováním pro optimální přilnutí. Nastavitelný elastický pas. S DRY MX, technologií schopnou odvádět pot sportovce. Dres se zaobleným límcem včetně žebrován.
754 Kč