Sněžnice a nesmeky

Nové
Řetízkové nesmeky FIZAN Ghiaccio
Skladem
Řetízkové nesmeky FIZAN Ghiaccio na silikonovém návleku. Jsou dodávany i s transportním obalem a malou karabinkou. Řetízkové nesmeky jsou ideální při chůzi na zamrzlém a zasněženém povrchu. Tvrzené ocelové hroty. Řetěz z nerezové oceli. Transportní obal. Ideální pro pohyb na kluzkém sněhovém povrchu.
699 Kč
Nesmeky na boty YATE Blue Ice
Různé varianty
Nesmeky na boty YATE Blue Ice jsou určeny pro chůzi na sněhu, ledovém nebo kluzkém terénu. Zlepšují stabilitu a trakci na plochém nebo mírně nakloněném podkladu. Velmi rychle a jednoduše se nasazují na boty. Model BLUE ICE má vylepšené usazení hrotů, které zamezuje jejich náhodnému vypadnutí. Nesmeky nejsou vhodné pro horolezectví.
-51 Kč
Řetízkové nesmeky na boty YATE Ice Spikes
Různé varianty
Řetízkové nesmeky na boty YATE Ice Spikes s dlouhými ocelovými hroty usnadní chůzi i běh ve sněhu, na ledu i v náročném terénu s rizikem uklouznutí. Nesmeky dodávají stabilitu a jistotu v terénu, kde hrozí podklouznutí. Nenahradí mačky, ale plní podobnou úlohu. Délka hrotů je 14 mm, a díky tomu nesmeky umožňují pohodlnou chůzi i v hlubším sněhu bez hrozby ucpání hrotů sněhem.
619 Kč
670 Kč