Léto 2020 na maximum - rychlá expedice objednávek

Filtr zboží

Výrobce
Velikost

Informace

Bandáže na loket

Pro zpevnění loketního kloubu při poranění vazů a šlach či při onemocněních typu tenisový loket či artritida využijete bandáž na loket. Bandáže jsou vyrobeny z elastického neoprenu a bolestivé místo pomohou doléčit i zhojit. Bandáže nebo ortézy vybírejte dle typu zranění, materiálu i podle stupně fixace. Zajišťují kompresi a udrží loket v teple. Lze je použít i jako preventivní pomůcku při sportu. Loket je zafixován a chráněn proti přetěžování.

 • Bandáž Lokte Meteor Robe může být použita po lehkém zranění lokte, jako je například natažení šlach apod. Úkolem bandáže je ochrana proti menším zranění a...

  89 Kč
    ve středu 30.9. u Vás
    K dispozici: 9 ks
 • Bandáž na loket Lonsdale Neo Elbow Support poskytují podporu a pohodlí Vašeho kloubu. Jsou navrženy tak, aby odpovídaly Vašim pohybům při tréninku.  

  139 Kč
    ve středu 30.9. u Vás
    K dispozici: 1 ks
 • Bandáž lokte Spokey Segro pomáhá zmírnit nepohodlnost v případě natažení a úrazu svalů a kloubů. Poskytuje zklidňující držení tepla a zpevnění, zároveň...

  103 Kč
   
   
 • Bandáž je vyrobena z vysoce kvalitního elastického neoprénu, který se dokonale přizpůsobuje anatomii těla a tím zabraňuje posouvání samotné bandáže.

  122 Kč
    ve středu 30.9. u Vás
    K dispozici: 8 ks
 • Neoprénová bandáž na loket SPARTAN 140 na loket  

  69 Kč