Ochranné sítě k trampolínám

Ochranné sítě jsou nenahraditelným bezpečnostním prvkem trampolín. Se sítí se nemusíte bát nežádoucích zranění dětí i dospělých. Bez ochranné sítě nebude nikdy vaše trampolína kompletní. Skákání na trampolíně bez ochranné sítě je velmi nebezpečné, stejně tak pokud je síť nekvalitní či již dosluhující. Starší ochranné sítě vlivem počasí ztrácí svou pružnost a schopnost vrátit skákající osobu zpět na doskokovou plochu. Myslete na to a sítě měňte pravidelně.  Chcete-li se vyhnout úrazům, pořiďte si tuto ochrannou síť.


Nejprodávanější produkty

 • Ochranná síť pod trampolíny 305 cm zabraňuje dětem a domácím mazlíčkům aby se dostali pod trampolínu a způsobili si zranění.
  Ochranná síť pod trampolíny 305 cm
  Ochranná síť pod trampolíny 305 cm zabraňuje dětem a domácím mazlíčkům aby se dostali pod trampolínu a způsobili si zranění.
  590 Kč
  do 24 hodin
 • Vnitřní ochranná síť MASTERJUMP 244 cm zabrání pádům z trampolíny a ochrání před možným úrazem. Speciální vnitřní uchycení sítě je ještě bezpečnější pro ty nejmenší děti, aby bylo zamezeno dopadu i na ochranný lem.
  Vnitřní ochranná síť MASTERJUMP 244 cm
  Vnitřní ochranná síť MASTERJUMP 244 cm zabrání pádům z trampolíny a ochrání před možným úrazem. Speciální vnitřní uchycení sítě je ještě bezpečnější pro ty nejmenší děti, aby bylo zamezeno dopadu i na ochranný lem.
  2 090 Kč
  do 24 hodinproduktů na stránce z celkových 22