Paddleboardy

Na rozdíl od surfování, které vyžaduje řadu dovedností, které se je třeba naučit předtím, než se dostanete na vodu, můžete stát na paddleboardu během 20-30 minut. Nemusíte být sportovec, který by se zabýval paddleboardingem, stačí když Vás to prostě pohltí. Jízda na paddleboardu je pro každého. Jaký jiný sport přitahuje děti, seniory, těhotné ženy a sportovce? Použití pádla poskytuje pohon, který umožňuje prozkoumat a zažít všechny typy vln a vodních hladin. Stejně jako ploché vodní plochy, které jsou ideální pro začátečníky (oceánské zátoky, pomalu tekoucí řeky, jezera, rybníky a dokonce i bazény), se paddleboarding rozprostírá také na otevřené moře, vodní toky, apod. - možnosti jsou skutečně nekonečné. 

Paddleboard Aqua Marina SUP BEAST 10’6″ (320cm - 300l) BT-21BEP 2021
Dočasně vyprodáno
Naše nejoblíbenější všestranné pokročilé paddleboardy jsou bestsellery, které nabízejí fantastickou všestrannost a pyšní se bezkonkurenční kvalitou, inovacemi a designem.
Navrženo pro použití v nejrůznějších podmínkách všemi druhy jezdců. Kratší modely jsou vhodnější pro zachycení některých vln, zatímco delší širší modely jsou zaměřeny na větší vodáky nebo na rodiny, které budou pádlovat společně na jedné desce.
Díky technologii Drop Stitch Light odlehčeného stehu je nová řada Aqua Marina all-around nejcennější nafukovací SUP na trhu s neuvěřitelným poměrem tuhosti a hmotnosti.
Elektrická pumpa - kompresor MASTER pro paddleboardy a airtrack na 230 V
Skladem
Elektrická pumpa - kompresor MASTER je vhodná k nafukování a vyfukování větších předmětů, jako například paddleboardů, Airtracků nebo Airrollerů. Lze s ní však také nafouknout prakticky libovolný prvek se standartním ventilem. Technic
990 Kč