Catalog

Dostupnost
Výrobce
Velikost

Informace

Vzpěračské pásy

Vzpěračské pásy jsou vybavením pro funkční silový trénink. Jsou vhodné pro pokročilejší sportovce, kteří znají správné techniky provedení cviků, aby bylo dosaženo kýženého efektu. Vhodný je například při provádění dřepů a posilování zad i dolních končetin a stehen. Provádění cviků je s tímto vzpěračským pásem mnohem bezpečnější, záda získají lepší stabilitu a můžete předejít různým zraněním. Opasek si nasaďte bezprostředně předtím než se pustíte do cvičení celé série. Vzpěračské pásy vybírejte podle velikosti, tedy obvodu pasu.

 • Neoprenový vzpěračský pás Meteor Body, velikost L - 106,5 cm na bodybuilding je důležitým prvkem silového tréninku. Zpevňuje bederní páteř během cvičení, což...

  249 Kč 299 Kč
  Reduced price!
 • Neoprenový vzpěračský pás Meteor Body, velikost XL - 121,5 cm na bodybuilding je důležitým prvkem silového tréninku. Zpevňuje bederní páteř během cvičení,...

  269 Kč 319 Kč
  Reduced price!
 • Vzpěračský pás Effea - kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.

  499 Kč
 • Vzpěračský pás Spokey Rode má neoprenový pásek o šířce 17,5 cm se používá k ochraně před poraněním v průběhu intenzivního tréninku.

  319 Kč
 • Kožený posilovací pás HMS PA 3778 je vhodný jako opora zad při silovém tréninku. Převážně slouží k jako opora beder při náročných cvicích jako mrtvý tah, dřepy.

  329 Kč